Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Zümrüt Düğün Paketi

  • 39.900,00TL32.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Zümrüt Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Zümrüt Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Zümrüt Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı beyaz rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir ve gold detaylı beyaz renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapaklarında opak ahşap malzeme kullanılmıştır ve şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde dold çizgisel detaylara ve dekoratif işlemelere yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahip değildir. Masa ayakları detaylandırılmış ve beyaz renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri beyaz boyalıdır. Sandalye sırtı dik bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Zümrüt Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir zarif görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte beyaz renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun gold çizgisel detaylara ve dekoratif işlemelere yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde beyaz renkli, detaylı ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 2  adet çekmece fonksiyonu vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. 

Zümrüt Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Zümrüt Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve gold detaylı beyaz renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Gösterişli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip olmayıp kollarının ön yüzlerinde ve alt kasasında gold çizgi detayları barındırmaktadır. Berjer ise üçlü koltuklarla aynı tasarım dilinde üretilmiştir ve yine karolaj dikiş detaylıdır. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan zarif tasarım hem şık hem de ince detaylı koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!