Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Zirkon Düğün Paketi

  • 22.900,00TL18.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Zirkon Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Zirkon Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Cevis Yemek Odası Takımı Takımda 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynası bulunmaktadır. MDF ve suntalam malzemeden hafif dekoratif çizgiler bulunmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol aynası 2 parçadan oluşmaktadır ve konsoldan bağımsız olarak evinizin istediğiniz duvarında dekoratif amaçlı değerlendirebilirsiniz. Masa altı kişiliktir. Takımın geneline hakim olan ahşap masanın üst yüzeyinde de sade ve şık bir şekilde kullanılmıştır. Sandalyelerinde kullanılan farklı kalıp tasarımı ile 2020 sezonunun en çok tercih edilen tasarımdan olmaya adaydır. 

Zirkon Yatak Odası Takımı bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Başlıkta silinebilir özellikte vizon rengi ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Dolap kapaklı olup 6 kapak boyutundadır. Ahşap dokunun kullanıldığı kapakların iki adedinde CNC kesim görünümle retro bir görünüm kazandırılmıştır. Diğer iki kapağında ham ahşap doku bulunurken diğer iki kapağında ise ayna fonksiyonu bulunmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında minimal detaylar kullanılmıştır. Aynı kulplar dolap kapaklarında da mevcuttur. Şifonyer aynası daireseldir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Komodin ayaklarında da olan altın yüzük detayları, şifonyer ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Sofya Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kumaş kullanılmıştır. Sofya Koltuk Takımının ayakları siyahtır ve gold detaylar mevcuttur. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Üçlü koltukların sırtında ve kol kenarlarında baklava dilimi dikiş desenleri kullanılarak tasarım bütünleştirilmiştir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltukların sırtında kullanılan ekstra sünger katmanı rahat bir oturum sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Üçlü koltukta 2 adet kare kırlent ve 2 adet bel kırlenti bulunmaktadır. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ürünümüzde toplam 8 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!