Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Cevis Zenn Duvar Ünitesi

  • 5.516,00TL4.284,00TL

Şıklıktan vazgeçemeyenlere özel dekoratif yatay çizgi detayları ile modernize edilen gümüş renk ışıltılı Cevis Zenn Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Cevis Zenn Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI NET FİYATTIR!

Cevis Zenn Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeli alt ve üst modül olmak üzere toplam iki adet parçadan oluşmaktadır. Ürünün tüm modüllerinde çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı malzeme kullanılmıştır. Alt modülünde üç adet çekmeceye ve raf fonksiyonlarına sahip olan duvar ünitesi üst modülünde ise bir adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonuna sahiptir. Ayrıca alt modülün üst tablasında doğal mermer görünümlü kaplama detayına yer verilmiştir. Duvar Ünitesinin modern tasarımlı, metal malzemeye sahip olan ayakları gümüş renktedir. Yerden yüksek tasarımı sağlayan bu ayaklar sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ünite çekmece ve kapaklarının üzerinde yatay, ritmik dekoratif çizgi detaylarına yer verilmiştir. Genel olarak siyahın asilliği ile tasarlanmış duvar ünitesinin kulpları, bu tasarımına uygun yapıda, sade tasarımlı, dairesel formda ve oldukça modern tarzda üretilmiştir. TV Ünitesi, ön yüzeyindeki gümüş renk, ritmik, yatay dekoratif çizgiler ile detaylandırılmıştır ve bu detaylar sade tasarımlı, gümüş renk ayaklar ve kulplar ile oldukça uyum içerisindedir. Üniteye detay kazandıran bu çizgiler hem alt modülde hem de üst modülde kullanılarak üründe muhteşem bir birliktelik oluşturulmasını sağlamıştır. Siyah rengi ile evinize asil bir dokunuş yapacak olan duvar ünitesi gümüş renk dekoratif çizgi detayları ile de odanıza ışıltılı bir görünüm kazandıracak. 

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz .

Modern Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi : (en: 230 cm / derinlik: 49 cm / yükseklik: 61 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!