Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Zen Düğün Paketi

  • 36.370,00TL30.270,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Zen Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Zen Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Düğün Paketi mobilya olarak içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımından oluşmaktadır.

  • Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk, 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Takımda bulunan yüksek ayak yapısı şık görünümün yanı sıra rahat temizlik imkanı sağlamaktadır. Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir. İthal kumaş kullanılmıştır. Kapitone işçiliği uygulanan özel dikiş detayları bulunmaktadır. 35 DNS HR sünger kullanılmıştır ve oturumu yumuşaktır. Takımı tekil olarak almak için Zen Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

  • Yemek Odası Takımı içerisinde konsol ve aynası, masa, 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takım üst yüzeylerinde mermer desen kullanılmıştır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Konsol ön yüzeylerinde altın rengi kısmi yansıtıcı yüzeyler kullanılmıştır. Masa sabitttir.Masa ayağının ortada konumlandırılması farklı bir tasarım bakışını yansıtmaktadır. Takımda en dikkat çekici unsur ise ahşap dokunun grinin tonları ile birliktelik sağlamasıdır. Modern - avangart yemek odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Zen Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

  •  Yatak Odası Takım sürgülü dolap, başlık,  şifoniyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takım üst yüzeylerinde mermer desen kullanılmıştır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Şifoniyer ve komodin ön yüzeylerinde altın rengi kısmi yansıtıcı yüzeyler kullanılmıştır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Takımın en dikkat çekici unsur ise ahşap dokunun grinin tonları ile birliktelik sağlamasıdır. Modern - avangart yatak odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Zen Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.


Full Düğün Paketi'nde evlenecek olan yada evlenmeyi düşünen çiftlerimiz için her detayı düşünülmüştür. Zen Düğün Paketi evinize uyum sağlayacak bir modeldir. Ucuz Düğün Paketi arayışı içerisindesiniz ancak hala  bulamıyorum diyorsanız o zaman bu paket tam da size göre.

Ürünü görmeden alamam diyorsan şubelerimizi ziyaret edip görebilirsiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!