Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Verona Düğün Paketi

  • 23.990,00TL20.900,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Verona Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Verona Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası Takımında konsol, masa ve 6 sandalyeden oluşmaktadır.Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir .Sandalye ayakları gürgen ağacıdır, komple ahşaptan üretilmiştir. İthal kumaş kullanılmıştır. Yemek odası takımı yüzeylerinde kısmi yansıtıcı yüzeyler ve altın detaylar kullanılmıştır.

Yatak odası Takımında bir adet sürgülü dolap, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir kumaş kullanılmıştır.Dolap sürgülü ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodinlerde yüksek ayak kullanılmıştır. Yatak odası takım yüzeylerinde ahşap ve altın detaylar kullanılmıştır. 

Koltuk Takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Ayakları ahşap olup yüksek olması da temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Rahat oturumu ile ve sırt minderlerinin yumuşaklığı oturduğunuzda kalmak istemeyecek bir keyifte hissedeceksiniz. 

Full Düğün Paketi oldukça birbiriyle uyumlu ve ahşap sevenler için harika bir detaydır. Ucuz Düğün Paketi hala bulamadım diyorsan Verona Düğün Paketi'ni incelememiş olmalısın.Her detayı bir incelikle düşünülmüş bu takımda kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!