Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Vegas Düğün Paketi

  • 38.900,00TL31.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Vegas Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Vegas Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Vegas Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır.  Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Başlıkta gold detaylar mevcuttur. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gold çerçeveler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Malzemesi birinci sınıf MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Komodin ve şifonyer yüzeyinde de bulunan gold detaylara bu modüllerin ve yatağın ayaklarındaki ve kulplarındaki gold detaylar eşlik etmektedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Opera Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Bronz aynanın gümüş rengin zarifliği ile buluştuğu modern tasarımlı takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Modern bir kesime sahip olan ayaklarında gümüş renk kullanılarak konsol kapak yüzeyinde kullanılan CNC işlemelerle bütünlük sağlanmıştır. Konsol ön kapaklarında dekoratif çizgi detayları kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açıldığında sekiz kişilik olmaktadır. Masa, üst tablasının sade tasarımı ile hareketli takımın bir es noktası olmaktadır ve oldukça modern durmaktadır. Masa ayaklarında kullanılan malzeme gürgen ağacıdır ve sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Kesimindeki açısıyla konsolla uyum içinde olması sağlanmıştır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve ithaldir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise gürgen ağacındandır ve siyah rengindedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve sırt kısmında kullanılan detayla sıradan sandalye tasarımlarından farklılaştırılmıştır. 

Valente Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, kumaş kullanılmıştır. Avalente Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve siyah rengindedir. Üçlü koltukların kol kenarlarında kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca alışılmış ayak tasarımlarından farklı ayaklarla takıma modern bir hava katılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 35 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip değildir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sırt kısmında bulunan ince dikiş detaylı ve sade tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.  Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!