Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Vega Düğün Paketi

  • 22.790,00TL18.590,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Vega Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Vega Düğün Paketi

TÜKENDİ !

Komple Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası; konsol,konsol aynası , masa ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Beyazın yalınlığı ve gold renginin asilliği birleştirilecek modernliği ile göz çarpan takım adeta salonunuzda ışıldamayı bekliyor. Sandalye kumaşı kolayca temizlenebilir ve renk uyumu ile göz kamaştırıyor. Sizler için ince ince düşünülmüş ve hiçbir detayı atlanılmamıştır. Gerek ayak gerek kulplara kadar ayrı detay uygulanılmıştır.

Yatak odası; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır.Başlık kumaşı süet olup komodin gold detayları ile göz kamaştırmaktadır. Dolap ayna detayı odanıza ferahlık sağlayacaktır.

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Takımda süet kumaş kullanılması koltuk takımını modern hale getirmiştir. Sert plastik ayak ve yüksek ayak olması da temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. 3 lü koltukların 4 adet kırlenti ve tekli koltuk için bel kırlenti bulunmaktadır. Tamamen sizlerin rahatlığı düşünülmüş olup, en çok zaman geçirilen yerde keyifle dinlenmeniz istenilmiştir. 

Yeni evlenecek çiftleri düşünerek Ucuz Düğün Paketi kampanyalarından yararlanmanızı isteriz. Düğün Paketi Mobilya içerisine dilerseniz beyaz eşya da ekleyebilir Full Düğün Paketi haline getirebilirsiniz.


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!