Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Valentina Düğün Paketi

  • 35.900,00TL29.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Valentina Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Valentina Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Valentina Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ceviz ahşap MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap torna ayaklara sahiptir ve gold detaylıdır, siyah renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol dolap yüzeylerinin iki adedinde yansıtıcı yüzeylere yer verilmiştir. Kapaklarda bulunan gold renkli çizgisel detaylar tasarımla bütünlük oluşturmuştur. Konsol aynaları de-monte olup eliptik formdadır, evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası sabittir ve diğer parçalar gibi parlak bir görünüme sahiptir. Masa ayakları tornalanmıştır ve gold detayları barındıran siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri gold detaylar barındıran siyah renk boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve berjer rahatlığında kolçaklı formu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Valentina Yatak Odası: bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte vizon renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Yönlü diyagonal dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca başlıkta odanızın havasını değiştirecek başlığa entegre aydınlatma elemanları mevcuttur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun gold detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde siyah renkli ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde iki  adet kapaklı dolap ve bir adet çekmece vardır. Yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımını oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer , komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Şifonyer aynası de-monte odluğundan isterseniz şifonyer ile entegre isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Valentina Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal kumaş kullanılmıştır. Kollarındaki yönlü dikiş detayları ve ahşap dokusu ile koltuğun formu vurgulanmıştır. Üçlü koltukların kol kısımlarının ön yüzeylerinde  ve ayaklarında gold renk detaylara yer verilmiştir. Valentina Koltuk Takımının ayakları ahşaptır, cevizin koyu asil tonundadır ve gold renk detaya sahiptir. Modern fakat bir o kadar da gösterişli tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 32 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltukları yatak olma özelliğine sahiptir. Berjer ahşap ayaklıdır ve ayakları gold renk detaylara sahiptir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan şık ve ihtişamlı tasarım göz doldurmaktadır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!