Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Valente Düğün Paketi

  • 26.900,00TL21.900,00TL

Konforu ve şıklığı bir arada yaşatan en güzel örnekler için Valente Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Valente Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Valente Yatak Odası Takımı kullanışlı modülleriyle size dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Takımın içerisinde sürgülü dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve krem rengindedir. Başlıktaki kapitone detayları döşenen kumaş ile uyum içerisindedir. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile birebir uyumludur. Şifonyerde 3 adet çekmece bulunmaktadır.  Şifonyer ve komodin ön yüzeyleri bronz filmli yansıtıcı yüzeylerle bezenmiştir. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir ve ayakları ahşaptır. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. Bir kapak yüzeyinde ayna fonksiyonu kullanılırken diğer kapak yüzeyinde ise cevizin doğal dokusu kullanılmıştır. Kapak ortalarından geçen altın şerit detayları ise takımın geneline hakim bir duruş sergilemektedir. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. 

Valente Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Cevizin doğal dokusu ve rengi tasarımına farklı bir boyut katmaktadır. Takımın ayak detayları oldukça yüksek olması sayesinde temizlik konusunda kolaylık sağlamaktadır. Konsol ön yüzeylerinde gol şeritlerle birlikte kısmi aynalar kullanılmıştır. Altın renkli dairesel kulp detayları ise bu birlikteliği desteklemektedir. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Dairesel  ayna formu tasarıma şıklık kazandırmıştır. Masa açılabilir özelliktedir ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır.Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Sandalye ayakları masa ayakları ile form olarak uyumludur ve ahşap torna ayaktır. Sandalye sırtında ise konsol ile uyumlu dairesel altın yüzük detayı bulunmaktadır. Takımımızın sandalyelerinde ise ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır.

Valente  Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır. Valente Koltuk Takımının ayakları komple ahşaptır ve ceviz rengindedir. Ayrıca aynı ahşap detayları takımın kol kısmına kadar devam etmektedir. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumu orta yumuşaktır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde kolaylıkla yatak olabilmektedir. Ayrıca üçlü koltuklarda konforu yakalamak için ekstra sırt minderi bulunmaktadır. Kol kısımlarında bulunan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!