Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Toprak Düğün Paketi

  • 32.900,00TL26.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Toprak Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Toprak Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Toprak Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar plastik ayaktır. Ön yüzlerde çerçeve profil vardır ve profil içlerinde bronz aynası bulunur. Kapak menteşesi kendinden frenli kaliteli menteşedir. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır. Yemek masası çift açılımlı masadır. Çift açılım halatlı masa rayı kullanılmaktadır. Ortadan çıkan kitabe ile masanın boyu büyümektedir. Ayaklar kurutulmuş gürgenden yapılmaktadır. Üst tablanın etrafında profil çerçeve vardır.Profil çerçevenin içinde bronz ayna sibu vardır. Kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla ergonomik ölçülerde yapılan sandalyeler kaliteli iskelet malzemesinden yapılmaktadır. Döşemesi dokuma kumaştan yapılmaktadır. Ayaklar kurutulmuş gürgen ağacından yapılmaktadır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Toprak Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Dolap gövdesi 1. sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Dolap iç aksamının koton vizon renk olması takımda şıklıkla beraber kullanım rahatlığını beraberinde sunmaktadır. Dolap sürgülü kapaklı, dolap içinde 3 adet çekmece ve pantolonluk bulunmaktadır. Askılıklar ledsiz askı borusudur. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır. Sürgü mekanizması kalitelidir. Karyola yerden yüksektir. Karyola altında 3 adet metal ayak bulunmaktadır. Baş ucu dokuma kumaştır. Başlık iskeleti birinci sınıf malzemeden yapılmaktadır. Ayaklar kurutulmuş gürgen ağacından yapılmaktadır. Şifonyer ve komodin gövdesi birinci sınıf suntalam malzemeden yapılmaktadır. Ön yüzlerde çerçeve profil vardır ve profil içlerinde bronz aynası bulunur. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır. Kapak menteşesi kendinden frenli kaliteli menteşedir. Ön yüzler son teknoloji serigraf baskıdır. 

Milano Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, kumaş kullanılmıştır. Milano Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve gümüş renktedir. Üçlü koltukların kol kenarlarında kol kenarlarında ve alt kasa üst yüzeyde kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca sırt kısmının arka yüzeyinde de kullanılan kapitone işçilik takıma gösterişli bir hava katmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 14 cm 32 dansite sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip değildir ve oturum minderleri seyyardır. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sırt kısmında bulunan kapitone işçilik detaylı ve sade tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Ürünümüzde toplam 4 adet kırlent vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!