Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Tokyo Düğün Paketi

  • 27.900,00TL22.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Tokyo Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Tokyo Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Tokyo Yemek Odası Takımıiçerisinde konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Takım, ahşabın doğal dokusu ve metalin siyah renk ile birleşiminden yola çıkılarak tasarlanmıştır. İstenilen modern görünüm bu tasarım dili ile sağlanmıştır. Takımın tamamında E1 kalitede üst düzey malzeme kullanılmıştır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Konsol ön yüzeyleri ve masa ayağı panjur tasarımı ile desteklenmektedir. Konsolda iki adet kapaklı dolap ve iki adet çekmece bulunmaktadır. Ayrıca sürahi ve bardaklarınız için de özel bir çekmecesi vardır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ayakları yerden yüksektir ve siyahtır. Aynı siyah detay konsol yüzeyinde ve masa ayaklarında da devam ettirilmektedir. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Masa üst yüzeyi doğal ahşap dokusundadır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.  Masa misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz altı-sekiz kişilik boyutundadır ve sabittir. Masa yan tablalarında siyah renk kullanılarak tasarım dilinde bütünlük sağlanmıştır. Masa ayakları konsol ayakları gibi metaldir ve siyah rengi görünümü için özel olarak fırınlanmıştır. Sandalyelerde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaş kahverengidir.

Tokyo Yatak Odası Takımı; Takım sürgülü dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın geneline hakim olan ahşap ve boyalı cam detayları farklı iki malzemenin kombinasyonuna güzel bir örnek olmuştur. Takımın detaylarında kullanılan perdeli ahşap yüzeyler kapalı olduğu için toz geçici mümkün değildir. Başlık kısımlarında temizliği kolay nubuk kumaş tercih edilmiştir. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Modern yatak odasının öncü örneklerindendir.

Salon Milano Koltuk Takımı3+3+1 takım fiyatıdır. Salon Milano Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir özellikteki ipeksi kadife kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının yumuşak dokusu tercih sebeplerinden biridir. Üçlü koltukların yan yüzeylerinde kullanılan metal şeritler, takım ayakları ile uyum içerisindedir. Aynı şekilde kol ve sırt yüzeylerinde uygulanan pileli kumaş detayı tasarımın duruşunu güçlendirmiştir. Takımın kasası komple ahşaptır ve siyah rengindedir. Üçlü koltuklar, döner sırt mekanizması ile geriye doğru dönerek kolaylıkla yatak olma özelliğine sahiptir. Gümüş çizgisel ayak detayları yok gibi durarak modern bir izlenim bırakmıştır. Berjeri ergonomik formu sayesinde oldukça rahattır ve ayakları takımın kasası ile uyum içerisinde siyah ahşaptır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!