Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

T-Loft Düğün Paketi

  • 20.390,00TL16.990,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan T-Loft Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

T-Loft Düğün Paketi

TÜKENDİ !

Düğün Paketi Mobilya olarak içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası; konsol, masa ve 4 sandalyeden oluşmaktadır. Atlan-tik çam rengindedir. Süet kumaş kullanılmış ve rahat bir oturumu vardır. Sandalye ve masa ayakları modern bir hava katarken kulp detayları da buna eşlik etmiştir.

Yatak odası; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Dolap kapağında ferahlığı ifade eden ayna kullanılmış ve ahşap ile birleştirilmiştir. Başlık kumaşı ve raf tarzında kenarlıkları düzen aşamasında da yardımcı olacaktır. 

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Koltuk kol kenarındaki ahşap detaylar  ve ahşap ayaklar modern bir görüntü sergilemiştir. Tekli koltuk oturduğunuz belinize destek bulunmaktadır.Renk seçenekleri ile birlikte tarzınıza göre seçebilirsiniz.

Full Ucuz Düğün Paketi içerisine isterseniz beyaz eşya ekleyebilirsiniz. Yeni evlenecek ya da eşyasını yenileyecekler için Düğün Paketi Fiyatları oldukça uygun.

Hem cebinizi hem de zevkinizi düşünüyoruz. 


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!