Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Titanyum Düğün Paketi

  • 34.900,00TL28.900,00TL

Gri rengin verdiği ferahlığa eşlik eden altın renkli detayların zengin örnekleri Titanyum Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Titanyum Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Titanyum Yemek Odası TakımıTakımda konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye ve duvar ünitesi bulunmaktadır. Konsol, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir. Masa üst tablası MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Masa sabit olup sekiz kişiye kadar hizmet vermektedir. Ayaklar metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir. Sandalye ayakları gürgen ağacıdır, komple ahşaptan üretilmiştir. İthal kumaş kullanılmıştır. Ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. Takımın geneline hakim olan endüstriyel tasarım dili benzerlerinden farkını ortaya koymaktadır.

Titanyum Yatak Odası Takımı; Takım sürgülü dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın tamamı gri olup gümüş detaylar ile renklendirilmiştir. Farklı bir tarza sahip olan Titanyum Yatak Odası benzerlerinden ayrılmaktadır. Parlak metal ayakları sayesinde parlaklığını ortaya koyan yatak odasının en çok tercih edilecek sebebi şifonyerin fonksiyonelliğidir. Şifonyerinde bulunan sayıca fazla çekmecesi ve üst bölümünde ki gizli takılık kısmı oldukça iyi düşünülmüş bir tasarımdır. Başlık silinebilir baby-face kumaş ile kaplanmıştır. Çizilmeye karşı dayanıklı malzemesi sayesinde ömürlük bir tercih olacaktır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Titanyum Yatak Odası'nda sizi en çok tasarımın geneline hakim olan gri ve metal detaylar hayran bırakacaktır. Modern yatak odasının öncü örneklerindendir.

Titanyum Koltuk Takımı3+3+1 takım fiyatıdır. Titanyum Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Silinebilir özellikteki ithal kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının keçe desteği sayesinde anında müdahale edildiği takdirde sıvıyı geçirmeyecektir. Üçlü koltukların yan yüzeylerinde ve kol kısımlarında ayakları ile uyumlu gümüş şeritler bulunmaktadır. Sırt kısmındaki dikiş detayları ise bu şeritlere eşlik etmektedir. Gümüş renkli çizgisel ayak detayları yok gibi durur ve sanki koltuk yüzeyi havada gibi bir izlenim bırakmıştır. Üçlü koltuklar sırt mekanizması sayesinde geriye doğru dönerek yatak olabilmektedir. Genişletilmiş oturumu keyfine düşkünler için oldukça caziptir. Oturumunuzu daha keyifli hale getirebilmek için 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Modern Koltuk Takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri ise yuvarlak formu ile tasarıma eşlik etmektedir. Ayak renkleri gümüş rengindedir. Mekanizması sayesinde kendi etrafında 360° dönebilmektedir. Kullanılan kırlent desenleri ise tasarımı sıradanlığın dışına daha da çıkarmıştır.

Yeni evlenenlere ya da evini yenileyenlere özel bu takımımız tam size göre. Dilediğiniz renk seçenekleri ile zevkinize göre döşeyebilir ve kırlentler ile de kombin edebiliriz. Modern-şık koltuk takımı farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!