Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Tetra Düğün Paketi

  • 35.900,00TL29.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Tetra Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Tetra Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Tetra Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda gövdesi mdf, cumbalı kapaklar masif ahşap, diğer ön yüzler ise doğal meşe kaplama üzeri özel bir teknikle boyanarak üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gümüş rengi ön yüzünde devamlılık sağlamaktadır. Masasının birinci kalite MDF malzeme üzeri ceviz doğal kaplama ile üretilmiştir.  Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir. Masa ayaklarında ve tabla köşelerinde yine gümüş detaylar mevcuttur. Sandalyelerde yumuşak dokulu, ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Sandalyeler kayın masif üzerine ceviz cila yapılarak üretilmiştir. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Tetra Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop mdf malzemeden üretilmiştir ve kapaklarında gümüş renk lazer kesim işçiliği bulunmaktadır. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Ön yüzlerinde gümüş detayların var olduğu bu modüllerin ve yatağın ayağında da gümüş detay vardır. Tüm ürünlerin imalatında E1 standartlarına uyan kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Paris Koltuk Takımı içerisinde 1 adet üçlü koltuk,1 adet ikili koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, kumaş kullanılmıştır. Paris Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve siyah rengindedir. Üçlü koltuğun ve ikili koltuğun kol kenarlarında kullanılan kapitone işçiliği, sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca alışılmış ayak tasarımlarından farklı ayaklarla takıma modern bir hava katılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve asil olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 35 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuk yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan kapitone işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sırt kısmında bulunan kapitone detaylı ve zarif tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. 

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!