Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Tarabya Düğün Paketi

  • 18.070,00TL15.070,00TL

Beyazın yalınlığından yola çıkılarak tasarlanan Tarabya Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Tarabya Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Tarabya Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayakları ve kulplarda altın renkler kullanılmıştır. Masa üst yüzeyi mermer görünümlü kaplamadır. Sandalyelerde ithal silinebilir nubuk kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Takımı tekil olarak almak için MDF Tarabya Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lotus Yatak Odası Takımı; bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece ve pantolon askılığı gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF Lotus Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Elmas Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi dokuma kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Kol kısımlarının ön yüzeyinde kullanılan altın yüzük detayı ile ayaklarla bütünlük sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sıfır makas sistemi sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjerinde ise oturum oldukça geniştir ve sırtınızı dolduracak formdadır. Takımı tekil olarak almak için Elmas Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Şık Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız Tarabya Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!