Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Talis Düğün Paketi

  • 18.900,00TL15.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Talis Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Talis Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

İNCE DETAYLI VE MODERN TASARIMLI DÜĞÜN PAKETİ ARAYANLAR İÇİN ÇOK TERCİH EDİLEN TALİS DÜĞÜN PAKETİMİZ TAM SİZE GÖRE

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Talis Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Yerden yüksek yapılmış konsol ayakları ahşaptan ve boyalıdır. Üzerinde dekoratif desenler mevcut olan konsolun sade bir tasarımı vardır. Masanın üst tablasında MDF malzemedendir. Masa ayaklarında yine ahşap malzeme kullanılmıştır ve masa açılabilir özelliğe sahiptir. Sandalyeler ithal, silinebilir kumaştan üretilmiştir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da ahşaptan, lake boyalıdır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Talis Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif desenler mevcut olan dolap şık bir tasarıma sahiptir. Malzemesi birinci kalite MDF üzeri lake boya olan dolabın kapakları sürgülüdür. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Ön yüzlerindeki dekoratif desen detaylarıyla dolapla bütünlük oluşturan komodin ve şifonyerin çekmecelerinde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır. Bu ürünlerin ayakları yerden yüksek olup ahşaptan üretilmiştir ve üzeri lake boyalıdır.

Defne Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır. Ayakları ise ahşap malzemeden yapılmıştır. Kol kısmının yanlarında bulunan ahşap detaylarıyla tasarımında bütünlük oluşturulmuş koltuklarımızın döşemesinde ithal, yumuşak dokulu, silinebilir, nubuk kumaş kullanılmıştır. Oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları yatak olabilme özelliğine sahiptir ve ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!