Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Star Düğün Paketi

  • 33.900,00TL27.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Star Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Star Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Star Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı beyaz rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir ve beyaz renktedir. Konsol 3 adet çekmede ve 3 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 3 adet kapağında da yansıtıcı malzeme kullanılmıştır ve şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde gold dekoratif kulplara ve dekoratif detaylara yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açıldığında sekiz kişilik boyutlara ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve beyaz renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri beyaz boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Star Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte turuncu renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun gold çizgisel detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde beyaz renkli, gold detaylı ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. 

Star Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta puf bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Star Koltuk Takımının ayakları ahşaptır, beyaz renktedir ve gold detaylıdır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Gösterişli ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilme özelliğine sahip değildir. Berjer ise üçlü koltuklarla aynı tasarım dilinde ve yine kapitone detaylı üretilmiştir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan şık tasarım hem gösterişli hem de nostaljik koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!