Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Silver Düğün Paketi

  • 28.900,00TL23.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Silver Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Silver Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Silver Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Modül malzemelerinin gövdeleri suntalam malzemeden üretilmişken kapak kısımlarında ve işleme mevcut olan parçalarında mdf üzeri lake boya mevcuttur. Konsol ve sandalye ayakları gümüş renk metal malzemedendir. Masa tabla kenarlarında, konsol kulplarında ve konsolun kapak kısmında bulunan CNC işleme detaylarında kullanılan gümüş renkle takımda bütünlük sağlanmıştır. Açılı kesime sahip ayaklarıyla modern bir tasarımı olan masa açılma özelliğine sahip değildir. Sandalyelerin kumaşı ithal, silinebilir ve leke tutmaz özelliktedir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Silver Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. CNC kesim köpükle döşenmiş olan başlığı birinci kalite kumaş ile kaplanmıştır. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap, şifonyer ve komodin gövdeleri suntalam malzemedendir ve kapaklarında MDF malzeme üzeri lake boya mevcuttur. Gardırop kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  gümüş kulplar mevcut olan dolap gümüş renk çizgileriyle komodin ve şifonyerde bulunan gümüş renklerle bütünlük oluşturmaktadır. Komodin ve şifonyer temizlik işlerinize kolaylık sağlayacak şekilde yerden yüksek tasarlanmıştır. Ayakları metal malzemeden üretilmiştir ve gümüş renktedir. Her iki modülün çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Royal Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve ayaklarında gümüş renktedir. Ayaklarının malzemesi metaldir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!