Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Saray Düğün Paketi

  • 15.900,00TL12.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Saray Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Saray Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Riva Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci sınıf MDF malzemeden üretilmiştir. Ayaklar masif ahşap malzemeden üretilmiştir ve ayaklarının uçlarında gold detaylara sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi kulplarında kullanılarak tasarımda devamlılık sağlanmıştır. Masasının üst tablasında yine birinci sınıf MDF malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında yine ahşap malzeme kullanılmıştır ve gold detaylar mevcuttur. Sandalyeler ithal silinebilir kumaştan üretilmiştir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da ahşap malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Saray Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif çizgiler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. İnce detaylar gold renk kulplarla zenginleştirilmiştir. Malzemesi birinci kalite MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Modern ve şık tasarımlı ayaklara sahip olan konsol ve şifonyerin kulplarında da gold renk detaylar mevcuttur.

Elmas Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. 3'lü koltuklar sıfır makas yataklıdır. Kumaşı dokuma kumaş olup silinebilir özelliktedir. Renk değişikliği yapılabilmektedir.  Ayakları yerden yüksektir ve temizlik açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayakları antrasit rengindedir ve gold yüzükler kullanılmıştır. Bu yüzüklere uyum sağlayacak gold detaylar ürünün kol kısmının ön yüzünde devamlılık sağlamıştır. Ayak renginde değişiklik yapılabilmektedir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 10 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!