Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Sahra Düğün Paketi

  • 21.690,00TL15.900,00TL

MDF malzeme kullanılarak tasarlanan Sahra Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Sahra Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple MDF Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Sahra Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Kırık beyaz ve altın renginin birleşimi ile tasarlanmıştır. Kullanılan malzeme MDF'dir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayaklarında ve kulplarında altın renkler kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir. Takımı tekil olarak almak için Sahra Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

İnci Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. Dolap içerisinde çekmece gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir.  Ayak ve kulplarda altın renkli detaylar kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF İnci Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Odessa Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi nubuk kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Sırt minderleri sayesinde ekstra konfor kazandırılmıştır. Üçlü koltuklar yatak olabilmektedir. Berjerinde ise oturum oldukça geniştir ve sırtınızı dolduracak formdadır. Takımı tekil olarak almak için Odessa Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

MDF Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız %100 MDF malzeme kullanılan Sahra Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!