Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

MDF Safir Düğün Paketi

  • 22.590,00TL16.900,00TL

MDF malzeme kullanılarak üst düzey kalite sunan Safir Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

MDF Safir Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple MDF Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Safir Yemek Odası Takımı1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Doğal ceviz tonu ve altın renginin birleşimi ile tasarlanmıştır. Kullanılan malzeme MDF'dir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Konsol ayaklarında ve kulplarında altın renkler kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte nubuk kumaş kullanılmıştır. Sandalye sırtlarında konsol kulpları ile uyumlu altın halkalar bulunmaktadır. Masa altı kişiliktir ve açılır özelliği sayesinde sekiz kişilik olabilmektedir.

Elmas Yatak Odası Takımı; bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 150*200 cm'dir. Ürünün kapakları tamamen MDF malzemedir. İki adet kapak ahşap, diğer dört kapak ise temperlenmiş yarı saydam siyah camdır. Temperli olması sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Dolap içerisinde çekmece gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir.

Ella Koltuk Takımı; içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. İpeksi nubuk kumaşı ile temizliği pratik ve kullanımı oldukça rahattır. Sırt minderleri sayesinde ekstra konfor kazandırılmıştır. Üçlü koltukların yan kollarında kapitone işçiliği mevcuttur. Üçlü koltuklar yatak olabilmektedir. Berjerinde ise oturum oldukça geniştir ve sırtınızı dolduracak formdadır.

MDF Düğün Paketi ya da Uygun Düğün Paketi arıyorsanız %100 MDF malzeme kullanılan Safir Düğün Paketi'ni mutlaka incelemelisiniz.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!