Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Ruba Düğün Paketi

  • 11.590,00TL9.590,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Ruba Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Ruba Düğün Paketi

TÜKENDİ !

Komple Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Mabel Chester Koltuk Takımı paketimizin içerisinde olup duvara sıfır makas sistemi ile yatak olabilmektedir. Ayrıca eşyalarını koyabileceğiniz değerlendireceğiniz şekilde sandıklı dır. Sert plastik beyaz boyalı ayak kullanılmış olup yüksek olması da temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Düğme ve şerit dikiş detayları chester özelliği kazandırmıştır. 

Yatak odası; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Sürgülü dolap oluşu yer açısında sizlere kolaylık sağlamış olup üzerindeki detaylar modern bir hava katmıştır. Şifoniyer çekmeceli oluşu da yer açısından avantaj kazandıracaktır.Yüksek ayak oluşu da yine temizlik aşamasında sizleri düşünerek kolaylık sağlayacaktır.

Yemek odası; konsol, masa ve 4 sandalyeden oluşmaktadır. Beyazın ferahlığı evinize yansıyacak Ucuz Düğün Paketi oluşu da   ama aynı zamanda modern olması da sizin hoşunuza gidecek. Klasikten vazgeçmeyenler için tasarlanmış olan Full düğün paketi  evinize çok yakışacak. Süet kumaş kullanılması ve konsol üzerindeki desenler farklılık oluşturmuştur. 


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!