Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Royal Düğün Paketi

  • 27.900,00TL21.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Royal Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Royal Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Asilver Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı antrasit rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap antrasit renkli ayaklara sahiptir ve üzerinde yansıtıcı detaylar bulunmaktadır. Konsol üç adet çekmece ve iki adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapaklarda kısmi yansıtıcı yüzeylere yer verilerek tasarıma şıklık kazandırılmıştır. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa, ahşap antrasit renkli ayaklara sahiptir ve üzerinde yansıtıcı detaylar bulunmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri antrasit renk boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Asilver Yatak Odası: bir adet sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları gümüş şeritlerle desteklenerek başlık, ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının birinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise kısmi yansıtıcı yüzeyler şerit halinde kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde yansıtıcı detayları barındıran ahşap, antrasit renkli ayaklar kullanılarak tasarım güçlendirilmiştir. Şifonyerde 2  adet çekmece ve 1 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. 

Royal Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal ipeksi kadife kumaş kullanılmıştır. Royal Koltuk Takımının ayakları metaldir ve gümüş renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayaklar kollara kadar devam ederek üçlü koltuklara şık bir görünüm kazandırmıştır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Üçlü koltukların sırt kısmında ekstra sünger kullanılarak rahat bir oturum hedeflenmiştir. Sırt kısımlarında ayaklarla uyumlu çizgisel metal renkli düğmelere yer verilmiştir. Koltukların oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjeri yüksek ayaklıdır ve ayakları gümüş renkli metaldir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!