Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Rixos Düğün Paketi

  • 34.900,00TL28.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Rixos Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Rixos Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Carmen Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar paslanmaz krom metal malzemeden üretilmiştir ve gümüş renge sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Üzerinde dekoratif  gümüş çizgiler mevcut olan konsol farklı dokulara ve ince detaylara sahiptir. Masanın üst tablasında yine MDF malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında yine gümüş renk mevcuttur. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da paslanmaz krom metal malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Carmen Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Üzerinde dekoratif çizgiler mevcut olan dolap ince detaylara sahiptir. Ayakları yerden yüksek tasarlanan ve temizliğe kolaylık sağlayacak olan dolap kapaklarda özel cnc işlemelere sahiptir. Dolap 2 parça olup ek dolap kapaklıdır. Malzemesi birinci kalite MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Ayaları ise paslanmaz krom metaldendir. Ön yüzlerinde cnc işlemelere sahip olan şifonyer ve komodin çekmecelerinde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Rixos Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt çerçevesinde gümüş çizgiler mevcuttur. Ayakları ise metal malzemeden yapılmış olup gümüş renge sahiptir. Döşemesinde ithal, silinebilir, kadife kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!