Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Prestige Düğün Paketi

  • 27.030,00TL21.650,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Prestige Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Prestige Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Prestige Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı beyaz rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol gold detaylı ahşap ayaklara sahiptir ve beyaz renktedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol ön yüzeylerinde gold renkli çizgisel kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve beyaz renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri gold detaylı beyaz boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Prestige Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Prestige Yatak Odası: bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte ithal tay tüyü kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ve gold renkli düğmeleri ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap sürgü kapaklarının iki adedinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise gold detaylı çizgisel şeritler kullanılarak tasarım vurgulanmıştır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde beyaz renkli, gold detaylı ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Prestige Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Lisa Koltuk Takımı 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Bütün parçalarda silinebilir özellikte yumuşak, ipeksi kumaş kullanılmıştır ve sıvı geçirgenliği oldukça yavaştır. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Modern ve şık olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise tamamen ahşaptan yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan gold detaylı beyaz ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca ayaklarla uyumlu olarak üçlü koltukların kol kısımlarında daire formunda altın yüzük detayları bulunmaktadır. Oturumunda yumuşak sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar sıfır makas sistemi sayesinde öne çekmeden, duvara sıfır konumundayken bile kolaylıkla yatak olabilmektedir. Takımda üçlü koltuklarda sırt minderi bulunmaktadır ve bu konfor desteği sizlere keyifli bir oturum sunmaktadır.  Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımın geneline hakim dikey dikiş detayları dikkat çekmektedir. Bu dikişler sayesinde tasarımın sadeliği vurgulanarak zarifleştirilmiştir. Zengin kırlent çeşitliliği ise bu zarifliğe eşlik etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Lisa Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!