Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Premium Düğün Paketi

  • 20.590,00TL16.990,00TL

Özgün tasarımların bir araya getirilip sizler için hazırlanan Premium Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Premium Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Premıum Düğün Paketi içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası; konsol, masa, 1 adet bank ve 4 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımın ayakları siyah olup kulplarına uyum sağlamaktadır. Masa açılabilir özelliktedir ve ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Masa ayakları kulplara uyum sağlaması için siyah tercih edilmiştir. Premium Yemek Odası en dikkat çekici unsur ise ahşabın doğal halinin spor ve loft bir tasarım içerisinde kullanılmasıdır. Modern yemek odasının öncü örneklerindendir. 

Takımı tekil olarak almak için Premium Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Premium Yatak odası; başlık, 2 adet komodin, şifoniyer ve dolaptan oluşmaktadır. Takımda ahşabın doğal hali sade kullanılmıştır. Kulplarında kullanılan metal kulp aksami takımın loft tasarımına ayrıca ahenk katmaktadır. Takım yüksek ayaklı olması ile temizlikte size yardımcı olacaktır. Takımın ayakları siyah olup kulplarına uyum sağlamaktadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. 

Takımı tekil olarak almak için Premium Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır.Koltuk kol kenarındaki ahşap detaylar  ve ahşap ayaklar modern bir görüntü sergilemiştir. Tekli koltuk oturduğunuz belinize destek bulunmaktadır. Defne koltuk takımı ayrıca yatak olabilmektedir. Silinebilir nubuk kumaş kullanılması da temizlik ve kullanım açısından çok rahat edeceksiniz. Yeni evlenecek yada evini yenilemek isteyenler için adeta bulunmaz bir fırsat ile karşınızdayız.

Takımı tekil olarak almak için Defne Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.


Ucuz Düğün Paketi olsun ama Rahat Koltuk Takımı ya da Rahat Yatak Odası olsun istiyorsanız bu takım tam da size göre. Hemen Whatsapp sipariş yerine tıkla yardımcı olalım yada sepete ekle tıkla hemen siparişini ver.

Komple Düğün Paketi içerisine Beyaz eşya ekleyebilirsiniz.


Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!