Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Prada Düğün Paketi

  • 35.900,00TL29.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Prada Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Prada Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Prada Yatak Odası Takımı: Takım altı kapaklı dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın tamamı koyu ceviz ve bronz renkli detaylarla zenginleştirilmiştir. Farklı bir tarza sahip olan Prada Yatak Odası benzerlerinden ayrılmaktadır. Bronz ayakları sayesinde parlaklığını ortaya koyan yatak odasının en çok tercih edilecek sebebi şifonyerin fonksiyonelliğidir. Şifonyerinde bulunan sayıca fazla çekmecesi ve üst bölümünde bulunan cam kapaklı takı bölümlemesi oldukça iyi düşünülmüş bir tasarımdır. Çizilmeye karşı dayanıklı malzemesi sayesinde ömürlük bir tercih olacaktır. Dolabın dört kapağında ayna fonksiyonu kullanılırken diğer kapaklarda ise çizgisel ahşap detayları barındıran ceviz doku ön plana çıkarılmıştır. Dolap  içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte ithal gri renkte kumaş kullanılmıştır ve uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Takımı tekil olarak almak için Prada Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Prada Yemek Odası Takımı: Takımda konsol ve aynası, yemek masası ve 6 adet sandalye bulunmaktadır. Takım MDF malzemeden üretilerek kullanım ömrü uzatılmıştır. Takımın parçalarında kullanılan ayaklar net bir çizgiye sahiptir ve bronz renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve oldukça geniş bir iç hacme sahiptir. Konsol kapaklarında kullanılan kısmi yansıtıcı yüzeyler ve siyah renkli ahşap çıtalar tasarımın bütüncül diline eşlik etmişitr. Konsol üst yüzeyinde yansıtıcı yüzey kullanılarak şık bir görünüm elde edilmiştir. Masa üst tablası MDF malzemeden üretilmiştir ve koyu ceviz rengindedir. Masa açılabilmektedir ve sekiz kişiye kadar hizmet vermektedir. Sandalye ayakları bronzdur ve dairesel formdadır. Sandalye sırtı form olarak belinizi kavrar ve keyifli bir oturum sunar. Sandalye üzerinde silinebilir özellikte gri renkli ithal kumaş kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Prada Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Simon Nubuk Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal, nubuk kumaş kullanılmıştır. Simon Nubuk Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve siyah rengindedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında ve oturumunda kullanılan renklendirilmiş dikiş işçiliği, berjerde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca alışılmış ayak tasarımlarından farklı ayaklarla takıma modern bir hava katılmıştır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 36 dansite HR sünger kullanılmış olup yumuşak olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar hareketli yükselebilen sırt mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan renkli dikiş işçiliği hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Simon Nubuk Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Prada Düğün Paketi dışında diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!