Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Pırlanta Düğün Paketi

  • 25.900,00TL22.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Pırlanta Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Pırlanta Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

İstinye Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Ayaklar gürgen ağacından, boyalı ve gold detaylara sahiptir. Konsol ayakları yerden yüksektir. Üzerinde dekoratif  cnc işlemeler mevcut olan konsolun kulplarında yine gold detaylar mevcuttur. Masanın üst tablasında yine MDF malzeme kullanılmıştır. Masa ayaklarında yine gürgen ağacı kullanılmıştır ve gold detaylara sahiptir. Masa açılabilir özellliğe sahiptir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da gürgen ağacından, lake boyalıdır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için MDF İstinye Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

MDF Safir Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte krem rengi ithal kumaş kullanılmıştır. Düğme detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Dolap sürgülü olup 6 kapaklı boyutundadır. İç içe geçmiş dikdörtgen gold renkli şeritleri dörtgen kulplarla bütünlük sağlanmıştır. Dolap kapaklarının bir yüzeyinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında altın renkli dikdörtgen form kullanılmıştır. Şifonyer aynası daireseldir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Komodin ayaklarında da olan altın yüzük detayları şifyonyer ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Ön yüzlerinde cnc detayları olan komodin ve şifonyerin çekmecelerinde yavaşlatıcı ray kullanılmıştır. Bu ürünlerin ayakları yerden yüksek olup ahşaptan üretilmiştir ve üzeri lake boyalı olup gold detaylara sahiptir. Takımı tekil olarak almak için MDF Safir Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Pırlanta Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış kayın ve gürgen ağacındandır ve alt çerçevesinde gold çizgiler mevcuttur. Ayakları ise ahşap malzemeden yapılmış olup gold detaylara sahiptir. Döşemesinde ithal, yumuşak dokulu, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 36 dansite soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 10 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Pırlanta Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!