Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Picasso Düğün Paketi

  • 39.900,00TL29.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Picasso Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Picasso Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Picasso Yemek Odası Takımı: 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1 adet bank, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımda birinci kalite sunta-lam malzeme ve gri tonlarında kısmi boyalar kullanılmıştır. Takımımızın ayakları ise sandalye ayakları ile aynı tasarım çizgisinde üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve kulplarda gold detaylar bulunmaktadır. Konsol aynaları dairesel formdadır. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyuttadır. Tabla kenarlarında kulplarla uyumlu, gold renkli şerit bulunmaktadır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Formu sayesinde belinizi kavrar ve bu ergonomik yapısı ile oturumlarınız daha keyifli hale dönüşür. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Picasso Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Picasso Yatak Odası Takımı:  bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı ithal silinebilir özellikte, gri renkli kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Dolap içerisinde çekmece ve raf gibi ekstra fonksiyonel özellikler mevcuttur. Kapaklarda mdf malzeme üzerine boya uygulanmış detaylar mevcuttur. Kulp detayları takımın bütün parçalarında kullanılarak tasarım bütünlüğü sağlanmıştır.  Takımımızın komodini ve şifonyeri ahşap ayaklı yerden yüksek tasarlanmıştır ve çekmece önlerinde  Mdf malzeme üzerine boya uygulanmış malzemeden üretilmiştir. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Picasso Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Picasso Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Takım, gürgen iskeletten yapılmıştır ve ayakları ahşaptır. Baby face kumaşı sayesinde temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Çok fazla renk seçeneği olan koltuk takımımızda bulunan döner sırt mekanizması sayesinde kolaylıkla yatak olabilmektedir. Koltuk takımındaki kapitoneli sırt kısmı ile tasarıma, şıklık kazandırılmıştır. Kol kısımların ön yüzeyinde ayaklarla uyumlu gold detaylar bulunmaktadır. Altın çizgisel yan duvarları ve ayak detayları asimetrik duruşu ile takıma renk katmaktadır. Heybetli ve gösterişli rahat koltuk takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri üçlü koltukları kadar gösterişli ve detaylarla doludur. Takımı tekil olarak almak için Picasso Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!