Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Pera Düğün Paketi

  • 21.900,00TL17.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Pera Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Pera Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Pera Yatak Odası Takımı: içeriğinde sürgülü dolap, şifonyer + ayna, 2 adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Takımın geneline ceviz dokusu hakimdir. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkli ithal kumaş kullanılmıştır. Ahşap çerçeve içerisindeki kumaşta dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgülü olup 6 kapaklı boyutundadır. Kapak yüzeylerinin birinde ayna fonksiyonu kullanılırken diğer yüzeyinde ise ahşabın doğal dokusu kullanılmıştır. Kapak ortalarından geçen siyah şerit iseşifonyer ve komodin ön yüzeylerine uygun niteliktedir. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında altın renkli geometrik form kullanılmıştır. Şifonyer aynası dikdörtgendir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır.

Pera Yemek Odası Takımı: konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda cevizin altın renkli detaylarla uyumundan yararlanılmıştır. Konsol kulplarındaki altın renkli detaylar, görümünün şıklığını arttırmıştır. Takım çizilmeye karşı dayanıklı MDF malzeme ile tasarlanmıştır. Masa ve sandalye ayakları fırınlanmış ahşaptır ve ceviz renktedir. Konsol 2 çekmeceli ve dört kapaklıdır, depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarında altın şeritler kullanılarak tasarıma zarafet kazandırılmıştır. İki çekmece yüzeyinde kullanılan siyah parlak yüzey ise oldukça şık bir etki yaratmıştır. Masa açılabilir özelliğe sahip değildir. Sandalyelerde silinebilir özellikte gri tonlarında ithal kumaş kullanılmıştır ve belinizi kavrayacak ergonomik formda üretilmiştir.

Buket Koltuk Takımı: iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Koltuk kol kenarındaki ve alt klapadaki düğme detayları oldukça modern hava katarken yataklı ve sandıklı oluşu da sizlere kolaylık sağlayacaktır. Tekli koltuk oturduğunuz da belinize destek olması için yastığı bulunmaktadır. Sırt minderleri ve yan kırlentleri oturduğunuz da kalkmak istemeyecek bir rahatlık vermektedir. Yataklı ve Sandıklı Koltuk Takımı tercih edenlerdenseniz bu takım mükemmel bir tercih. Çocuklu evlerde genellikle tercih edilen kolayca temizlenebilen hatta sildiğiniz de leke kalmayacak kumaş tercih edilmiştir. Renk değişikliği yapabilirsiniz.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!