Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Parma Üçlü Koltuk

  • 2.845,00TL2.245,00TL

Dikey dikiş detayları ile zenginleştirilmiş modern tasarımlı evinizin havasını değiştirecek Parma Üçlü Koltuk HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Parma Üçlü Koltuk

Parma üçlü koltuk vardır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Parma Üçlü Koltuk

Parma Üçlü Koltuk bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Parma üçlü koltuğunun ayakları gold rengindedir. Üçlü koltuğun kollarının yan yüzünde kullanılan dikey dikiş detayları, sırt minderlerinde de kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Ayrıca kollarının ön yüzünde kullanılan gold renk daire şeklindeki detay ayaklarla uyum içerisindedir. Kullanılan sırt minderleri ile konforlu bir oturuma sahiptir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Modern ve ışıltılı olarak tasarlanan koltuğumuzun iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuğumuz sırt mekanizması ile yatak olma özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikey dikiş detayları hem modern hem de gösterişli üçlü koltuk arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Üçlü koltuğu ile aynı tasarım diline sahip olan berjer, takımla muhteşem bir birliktelik içindedir.

Üçlü koltuğumuzun renk seçeneği olarak krem, menekşe ve yeşil renkleri mevcuttur.

Berjerinin detaylı açıklamasına ulaşmak isterseniz Parma Berjer bağlantısı üzerine tıklayınız ya da sizlere sunulmuş seçenekler kısmından satın alabilirsiniz.

Ürünü tekil olarak satın alabilirsiniz

Resim içerisindeki aksesuar ve ek eşyalar fiyata dahil değildir.

Üçlü: (en: 225 cm / derinlik: 90 cm / yükseklik: 75 cm)

Tekli: (en: 80 cm / derinlik: 78 cm / yükseklik: 95 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!