Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Paradise Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 41.620,00TL34.700,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Paradise Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Paradise Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Paradise Yatak Odası Takımı: içerisinde sürgülü dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Beyazın sadeliğinin gold rengin ışıltısıyla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve krem tonundadır. Ayrıca başlığın orta kısmında bulunan gold renk detay takımla bütünlüğünü sağlamıştır ve bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde dikey dikiş detayları kullanılmıştır. Bu da dolap, komodin ve şifonyerde bulunan ve takımda bütünlüğü sağlayan dekoratif çizgilere uyum sağlamaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyerde 3 tane çekmece vardır ve aynası dolap ile uyum içerisinde olup şifonyerin dolap kapağı kısmına yerleştirilmiştir. Ayrıca şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve masif ahşap malzemeye sahiptir. Ayrıca komodin ve şifonyerin ayaklarında ve kapak ön yüzlerinde gold detaylar mevcuttur. Dolap 6 kapak boyutundadır. Toplam 3 kapak yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Dolap içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Takımı tekil olarak almak için Paradise Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Paradise Yemek Odası Takımı: İçerisinde masa, 6 sandalye, konsol aynası, konsol, tv ünitesi bulunmaktadır.. Paradise Yemek Odası; takım içeriğinde  konsol, konsol aynası, yemek masası, 6 adet sandalye ve tv ünitesi vardır. Beyazın sadeliğinin gold rengin ışıltısıyla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Ahşap malzemeye sahip olan ayakların gold renk detayları vardır. Konsol kapaklarının üzerinde dekoratif çizgiler  ve CNC kesim aynalar kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise konsolla uyumlu renkte ve formdadır. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa üst MDF malzemeden konsolla aynı renkte üretilmiştir ve oldukça modern durmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve gri renktedir. Sandalye ayakları masif ahşap malzemedendir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve üzerinde bulundurduğu dikey dikişlerle takımla uyum içerisindedir. Alt ve üst (2 adet) modül olarak üç parçadan tasarlanmış duvar ünitesini isteğe bağlı takımınıza ilave edebilirsiniz. Uygun Yemek Odası arıyorsan mutlaka incelemelisin. Komple Yemek Odası Takımı ihtiyacım yok  diyorsan, ürünün parçalarını tekil olarak satın alabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Paradise Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Paradise Koltuk Takımı: 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Paradise Koltuk Takımının ayakları alışılmışın dışında modern bir tasarıma sahiptir ve gold rengindedir. Ayaklarda, kasada ve üçlü koltukların yan yüzeyinde kullanılan altın renkli aksamlar, takımın modern görünümüne şıklık katlamıştır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti tamamen ahşaptan yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda ekstra konforlu sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır ve oldukça rahattır. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımda üçlü koltuklar dikey dikiş detaylarıyla ön plana çıkarılmıştır. Aynı dikiş detayları üçlü koltukların kol kısımlarında ve berjer sırtında da kullanılarak takımda bütünlük sağlanmıştır. Takımın geneline hakim olan dikey dikişler hem modern hem de sade koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Paradise Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!