Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Papatya Düğün Paketi

  • 29.900,00TL24.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Papatya Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Papatya Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Palermo Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol gold renkli sıra dışı metal ayaklara sahiptir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapakları çevreleyen gold detaylı şeritler ayaklarla uyum içerisindedir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları konsol ayaklarıyla aynı tasarım diline sahiptir ve gold renkli metaldir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları sıradışı tasarımı ile dikkat çekmektedir ve masa ayakları ile uyumludur. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Papatya Yatak Odası: Gösterişi sizlere sunan takımımızda bir adet köşe modüllü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte krem renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları, yansıtıcı yüzeyler ve gold renkli kapitone işçiliği ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz paketinize karyolanızı ilave edebilirsiniz. Dolap köşe modüllüdür. Dolap dörtlü kapaklı modül, ikili kapaklı modül ve köşede konumlandırılmış köşe şifonyerden oluşmaktadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyeriniz köşe olarak tasarlandığından odanızda alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Şifonyerde altı  adet çekmece, iki adet kapaklı dolap  ve birçok raf vardır, bu sayede eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Köşe şifonyer istemiyorum derseniz tekil şifonyer de tercih edebilirsiniz.

Leon Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal nubuk kumaş kullanılmıştır. Leon Koltuk Takımının ayakları metaldir ve gold renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjer ergonomik formu sayesinde belinizi kavrar ve keyifli bir oturumu sizlere sunar. Üçlü koltukların kol ve sırt kısımlarında kapitone işçiliği dikkat çekmektedir. Gold renkli düğme detaylarına yer verilmiş koltuk takımımızda renk değişikliği yapabilir, zevkinize göre kombin edebilirsiniz.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!