Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Palermo Duvar Ünitesi

  • 2.900,00TL

Beyazın ferah ve huzur verici tonunun gold detaylarla güçlendirildiği Palermo Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Palermo Duvar Ünitesi

200 cm genişliğindedir, alt ve üst modülden oluşur..

Palermo Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modeline genel olarak beyazın ferah ve huzur verici tonu hakimdir. Takımın tamamında birinci sınıf kalitede malzeme kullanılmıştır. Kullanılan boya, parlak lake boyadır ve beyaz renktedir. Palermo Duvar Ünitesi alt modül ve üst modül olarak iki adet parçadan oluşmaktadır. Alt modülde üç adet çekmece bulunmaktadır. Üst modülde ise iki adet kapaklı dolap ve bir adet raf bölümlemesi mevcuttur. Bu sayede eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz birçok alan oluşturulmuştur. Alt modülün yüksek ayak olarak tasarlanması sayesinde temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Alt modül ayakları metal profildir ve gold renklidir. Ayaklarda kullanılan gold detaylar, çekmece çevresinde kullanılan gold çerçeve detayıyla ve gold renkli kulplarla uyum içerisindedir. Üst modüllerde bulunan kapaklı dolapların kapakları saydamdır ve içerisindeki aydınlatması sayesinde oldukça şık bir görünüme sahiptir. Beyazın parlak ve canlı görünümü ,gold rengin ışıltılı görünümünü tamamlayacak nitelikte kullanılarak tasarıma şık bir görünüm kazandırmıştır.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Beyaz Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 200 cm / derinlik: 40 cm / yükseklik: 180 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!