Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Opal Düğün Paketi

  • 23.900,00TL19.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Opal Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Opal Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Grey Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı duman rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol metal ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol üç adet çekmede ve 3 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 2 adet kapağında opak ahşap malzeme kullanılırken bir adet kapağında geçirgen cam kullanılmıştır ve şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır.

Opal Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Takımda MDF malzeme kullanılmaktadır. Dolap altı menteşeli kapaktan oluşmaktadır. Dolap içerisinde ekstra askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Cevizin asil tonuyla tasarlanan kapakları, gold renkli kulplar tamamlamaktadır. Dolap kapaklarının dört adedinde ayna fonksiyonu vardır. Şifonyer, dolap ve komodin ayakları yerden yüksektir. Şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer ayna sayısının iki adet olması bu aynaları istediğiniz konumda konumlandırmanızda yardımcı olacaktır. Opal Yatak Odası takımına en uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz karyola ekleyebilirsiniz. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkli ithal kumaş ile döşenmiştir. Kapitone işçiliği ile Modern Yatak Odası tasarımı güçlendirilmiştir.

Carmen Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte, ithal kumaş kullanılmıştır. Carmen Koltuk Takımının alt kasası ahşaptandır ve gold renk detaylara sahiptir. Ayaklarında siyah renk ahşap malzeme ve gold detaylar kullanılan takımımızın döşemesinde kullanılan renk tonları takımın modern görünümünü detaylandırmıştır. Baklava dilim dikiş detaylarına ve gold çizgilere sahip olan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgen ağacından yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırtındaki mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımda üçlü koltuklar kollarının yan yüzündeki ve sırtındaki dikiş detaylarıyla ön plana çıkarılmıştır. Takımın geneline hakim olan gold detayları hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Sade ve şık tasarımlı berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!