Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nova Düğün Paketi

  • 25.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Nova Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nova Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır.. Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Nova Yatak Odası Takımı: içeriğinde bir adet sürgülü dolap, bir adet şifonyer ve ayna, 2 adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Beyaz rengin hakim olduğumu takımımızda gri renkli kısmi mermer görünümü kullanılmıştır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde raf ve çekmece gibi ekstra fonksiyonlar bulunmaktadır. Her iki kapakta da ayna fonksiyonu kullanılarak kullanımı kolaylaştırılmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkli keten kumaş kullanılmıştır. Ayrıca başlık kenarlarında gizli LED kullanılarak aydınlatma fonksiyonu kazandırılmıştır. Komodin ve şifonyerlerde yüksek ayak ve üst tablalarında dolap ile uyumlu gri renkli mermer görünümlü kaplama kullanılmıştır.  Şifonyerde takılarınız için özel bir çekmece bulunmaktadır. Şifonyer aynası de-monte olduğundan isterseniz şifonyer ile entegre isterseniz de duvara asarak kullanabilirsiniz.

Nova Yemek Odası Takımı: Takım konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda beyaz rengin asilliği hakimdir. Çizilmeye karşı dayanıklı MDF malzeme ile tasarlanmıştır. Takımın ayakları fırınlanmış ahşaptır ve beyaz renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları de-monte olduğundan isterseniz konsol ile entegre isterseniz de duvara asarak kullanabilirsiniz. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Masa ve konsol üst tablası mermer görünümlüdür. Sandalyelerde silinebilir özellikte gri renkli keten kumaş kullanılmıştır. Takımda kulp kullanılmaması yalınlıkla modernliğin doğru orantıda olduğunun kanıtıdır.

Versace Koltuk Takımı: 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltuklar dikey dikiş detaylarıyla ön plana çıkarılmıştır. Takımın kasası tamamen ahşaptır ve siyah renktedir. Üçlü koltuklar döner sırt mekanizması ile yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ayaklarda, kasada ve üçlü koltukların ön yüzeyinde kullanılan metal aksamlar takımın modernliğini ikiye katlamıştır. Yüksek ayak olması temizlik aşamasında sizlere kolaylık sağlayacaktır. Berjeri ise ergonomik formu ile tasarıma ve konforunuza eşlik etmektedir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!