Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Noir Düğün Paketi

  • 21.850,00TL15.900,00TL

Birçok fırsatı yanında barındıran modern ve şık görünüme sahip Noir Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Noir Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası Takımı; konsol, konsol aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol ve sandalye ayakları altın renkli metal detaylıdır ve yerden yüksektir. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyutundadır. Masa orta bölümünde mermer görünümlü kaplama kullanılmıştır. Masa ayağında ise depolama alanınızı arttıracak kaşıklık dolabı bulunmaktadır. Konsol dört kapaktan oluşmaktadır ve iç hacmi oldukça fazladır. Takım gri tonlarındadır ve çizilmeye karşı dayanıklı E1 kalitede malzemelerle üretilmiştir. Sandalyelerde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaş gri-siyah renktedir. Dilerseniz sandalye renginizi değiştirebilmektesiniz. Takımı tekil olarak almak için Noir Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yatak odası Takımısürgülü dolap, başlık, karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takım E1 kalite malzeme  ile üretilmiştir. Takımın tamamı gri olup altın detaylar ile renklendirilmiştir. Modern bir tarza sahip olan Noir Yatak Odası benzerlerinden ayrılmaktadır. Parlak altın renkli ayakları sayesinde zarafetini ortaya koyan yatak odasının en çok tercih edilecek sebebi yalın görümünün yanı sıra şık duruşudur. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bir kapakta grinin tonları ve altın şerit detayları kullanılırken diğer kapakta ise ayna fonksiyonu kullanılmıştır. Yatak başlığında silinebilir özellikte gri tonlarında dokuma kumaş kullanılmıştır. Başlıkta iki adet koyu gri kumaşın üzerinde bulunan altın şerit mevcuttur. Yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyer ve komodin ayakları takım ile uyum içerisinde olan altın renkli olarak tasarlanmıştır. Şifonyer aynası de monte olup ister şifonyerle entegre ister duvara monte edilerek kullanılabilmektedir. Takım çizilmeye karşı dayanıklı malzemesi sayesinde ömürlük bir tercih olacaktır. Noir Yatak Odası'nda sizi en çok tasarımın geneline hakim olan gri ve altın renkli detaylar hayran bırakacaktır. Takımı tekil olarak almak için Noir Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Koltuk takımıGolden Koltuk Takımı ürünü içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır. Silinebilir özellikte yumuşak kumaşı ithal özelliktedir. Bu sayede temizlik açısından kullanımı oldukça rahattır. Koltukta modern kesimli ve altın şeritli siyah ayaklar kullanılmıştır. Yüksek ayak yapısı sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ayaklarda kullanılan ve üçlü koltuğa ışıltı veren gold şeritler takımın alt kasasında ve üçlü koltukların kollarının yan kısmında da devam ettirilmiştir. Üçlü koltuklar sırt kısmında bulunan mekanizması ile yatak olma özelliğine sahiptir. Oturumlarda kullanılan sünger ile takımın tüm modüllerinin orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştırÜçlü koltukların sırt kısmında ve kollarının yan yüzlerinde kullanılan ve takıma hakim olan kapitone detayları mevcuttur. Kapitone detayları ile gösterişli bir havaya sahip olması sağlanan koltuk, gold renk ile taçlandırılarak şıklık kazanmıştır. Kapitone detayları takım berjerinde de kullanılarak takımda muhteşem bir birliktelik sağlanmıştır. Ayrıca berjeri belinizi kavrayacak ergonomik formu sayesinde oldukça rahattır. Gold rengin ışıltılı detayları berjer ayaklarında da kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Golden Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!