Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Noir Düğün Paketi

  • 24.590,00TL17.900,00TL

Birçok fırsatı yanında barındıran modern ve şık görünüme sahip Noir Düğün Paketi en uygun fiyat ve hizmet garantisiyle HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Noir Düğün Paketi

Düğün Paketimiz Size Özel YATAK + BAZA HEDİYELİDİR.

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yemek odası Takımı; konsol, konsol aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Konsol ve sandalye ayakları altın renkli metal detaylıdır ve yerden yüksektir. Masa sabittir ve sekiz kişilik boyutundadır. Masa orta bölümünde mermer görünümlü kaplama kullanılmıştır. Masa ayağında ise depolama alanınızı arttıracak kaşıklık dolabı bulunmaktadır. Konsol dört kapaktan oluşmaktadır ve iç hacmi oldukça fazladır. Takım gri tonlarındadır ve çizilmeye karşı dayanıklı E1 kalitede malzemelerle üretilmiştir. Sandalyelerde silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Kumaş gri-siyah renktedir. Dilerseniz sandalye renginizi değiştirebilmektesiniz.

Yatak odası Takımısürgülü dolap, başlık, karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takım sürgülü dolap, başlık, karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takım E1 kalite malzeme  ile üretilmiştir. Takımın tamamı gri olup altın detaylar ile renklendirilmiştir. Modern bir tarza sahip olan Noir Yatak Odası benzerlerinden ayrılmaktadır. Parlak altın renkli ayakları sayesinde zarafetini ortaya koyan yatak odasının en çok tercih edilecek sebebi yalın görümünün yanı sıra şık duruşudur. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bir kapakta grinin tonları ve altın şerit detayları kullanılırken diğer kapakta ise ayna fonksiyonu kullanılmıştır. Yatak başlığında silinebilir özellikte gri tonlarında dokuma kumaş kullanılmıştır. Başlıkta iki adet koyu gri kumaşın üzerinde bulunan altın şerit mevcuttur. Yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyer ve komodin ayakları takım ile uyum içerisinde olan altın renkli olarak tasarlanmıştır. Şifonyer aynası de monte olup ister şifonyerle entegre ister duvara monte edilerek kullanılabilmektedir. Takım çizilmeye karşı dayanıklı malzemesi sayesinde ömürlük bir tercih olacaktır. Noir Yatak Odası'nda sizi en çok tasarımın geneline hakim olan gri ve altın renkli detaylar hayran bırakacaktır.

Koltuk takımı; iki adet üçlü koltuk ve bir adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Oturumu oldukça rahattır. Kumaşı silinebilir özellikte ipeksi kadifedir. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde geriye doğru açılarak yatak olabilmektedir. Ayakları fırınlanmış ahşaptır. Kolçakların ön kısmında altın renkli, ayaklarla uyumlu metal düğmeler bulunmaktadır. Koltuk kırlentleri tarzınıza uygun kombin yapabilirsiniz. Koltuk renginizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Üstelik siz yeni evlenecek ya da eski eşyalarından sıkılmış evini yenileyecekler için YATAK + BAZA HEDİYE ediyoruz. Uygun Düğün Paketi ürünümüz bir tık uzağında.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!