Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nisan Duvar Ünitesi

  • 2.700,00TL2.200,00TL

Ahşabın doğal görünümünün krem rengi ile desteklendiği bir tasarım olan Nisan Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nisan Duvar Ünitesi

200 cm genişliğindedir, alt ve üst modülden oluşur..

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR.

Nisan Duvar Ünitesi

Tv ünitesi modelinde genel olarak ahşap ve krem rengin dengeli uyumu göze çarpmaktadır. Nisan Duvar Ünitesi alt modül ve üst modül olarak iki adet parçadan oluşmaktadır. Alt modülde üç adet çekmece bulunmaktadır. Üst modülde ise iki adet kapaklı dolap ve bir adet raf bölümlemesi mevcuttur. Bu sayede eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı konumlandırabileceğiniz birçok alan oluşturulmuştur. Alt modülün yüksek ayak olarak tasarlanması sayesinde temizlik açısından sizlere kolaylık sağlayacaktır. Ayrıca alt modülün ortasında bulunan orta ayaklar, tasarımı uzun yıllar kullanabilmeniz ve tasarımın sağlamlığını arttırmak amacıyla konumlandırılmıştır. Alt modül ayakları ahşaptır ve torna ayaktır. Gold renkli kulplar dairesel formdadır ve bu küçük dokunuşla takımın şıklığı arttırılmıştır. Alt modülün çekmece ön tablalarında krem rengine yer verilerek hem doğal hem de ferah bir görünüm kazandırmak hedeflenmiştir. Üst modüllerde bulunan kapaklı dolapların kapakları saydamdır ve içerisindeki aydınlatması sayesinde oldukça şık bir görünüme sahiptir. 120 cm genişliğinde olan pano ve ayaklı vitrinler opsiyoneldir. Dilerseniz duvar ünitenizi panolu veya vitrinli olarak da tercih edebilirsiniz.

Komple Duvar Ünitesine ihtiyacım yok diyorsanız, ürünün tüm modüllerini sizlere sunulmuş olan seçenekler kısmından tekil olarak satın alabilirsiniz.

Ahşap Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 200 cm / derinlik: 40 cm / yükseklik: 180 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!