Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nisan Düğün Paketi

  • 16.900,00TL15.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Nisan Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nisan Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Nisan Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolu birinci sınıf ceviz kaplamalı suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar masif ahşap malzemeden üretilmiştir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve gold rengi kulplarında kullanılarak şık görünüme sahip olan takımın şıklığını arttırmıştır. Masasının üst tablasında yine birinci sınıf ceviz kaplamalı suntalam kullanılmıştır. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir. Masa ayaklarında yine masif ahşap malzeme kullanılmıştır. Sandalyeler ithal silinebilir kumaştan üretilmiştir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları da masif ahşap malzemedendir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Nisan Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yağmur Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Takımımız MDF malzeme kullanılarak tasarlanmılştır. Başlıkta silinebilir özellikte vizon rengi ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone işçilik detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dilerseniz karyolanızı da takımınıza dahil edebilirsiniz. Dolap sürgülü olup 6 kapaklı boyutundadır. Dolap sürgü kapaklarının bir adedinde ekru renkli kabartmalara yer verilirken diğer sürgü kapakta ayna fonksiyonu kullanılmıştır. Ayrıca kapak ortalarında dairesel yüzük kulp detayları bulunmaktadır. Dolap kasası ise ahşap kullanılarak ahşap doku ile ekru rengin birlikteliğinden faydalanılmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin kulplarında altın yüzük formu kullanılmıştır. Şifonyer aynası daireseldir ve de-monte özelliği sayesinde ister şifonyere bitişik isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Komodin ayaklarında da olan altın yüzük detayları şifyonyer ayakları ile birebir uyum içerisindedir. Şifonyer dört çekmeceli olup eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ön kapak yüzeyleri ekru olarak tasarlanmışken diğer kısımları ceviz rengindedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için MDF Yağmur Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Amelia Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt kısmında ahşap detaylar mevcuttur. Ayakları yine ahşap malzemeden üretilmiştir ve tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 10 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Amelia Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!