Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nida Düğün Paketi

  • 28.592,00TL19.420,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Nida Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nida Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Nida Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı ceviz rengi E1 standartlarında yüzde yüz MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap ayaklara sahiptir, gold detayları vardır ve siyah renktedir. Konsol 4 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Genelinde çizgi detayı kullanılan konsolda kulp kısımlarını çerçeveleyen dekoratif desen detaylarına yer verilmiştir. Konsol ön yüzeylerinde siyah dairesel kulplar kullanılarak detaylarda bütünlük sağlanması hedeflenmiştir. Konsol aynası de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve kapitone detaylarıyla tasarımı zenginleştirilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Nida Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nida Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Kapitone detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının dördünde bronz ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapakta ise tasarım diline uygun çizgisel detaylara ve dekoratif desenlere yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde gold detaylı siyah renkli ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 2  adet çekmece ve 2 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanıza oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Nida Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Viyana Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Viyana Koltuk Takımının ayakları metaldir ve siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjer ise kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan yalın tasarım hem modern hem de spor koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Viyana Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!