Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nevada Düğün Paketi

  • 15.900,00TL14.900,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Nevada Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nevada Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Gordion Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı duman rengi E1 standartlarında malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol metal ayaklara sahiptir ve siyah renktedir. Konsol üç adet çekmede ve 3 adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. 2 adet kapağında opak ahşap malzeme kullanılırken bir adet kapağında geçirgen cam kullanılmıştır ve şıklık kazandırılmıştır. Konsol ön yüzeylerinde siyah çizgisel kulplara ve detaylara yer verilmiştir. Konsol aynaları de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa ayakları tornalanmıştır ve siyah renktedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri siyah boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Gordion Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nevada Yatak Odası: Gösterişi ve sadeliği bir arada sunan takımımızda bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte krem renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgü kapaklarının ikisinde de ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Kapakların MDF kısımlarında ise tasarım diline uygun kabartmalı çizgisel detaylara yer verilmiştir. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde ceviz renkli ahşap ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece fonksiyonu vardır ve eşyalarınızı depolamanıza oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Nevada Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Amelia Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal keten kumaş kullanılmıştır. Amelia Koltuk Takımının ayakları metaldir ve siyah renktedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Berjer ise kendi etrafında 360 derece dönebilmektedir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan yalın tasarım hem modern hem de spor koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Takımı tekil olarak almak için Amelia Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!