Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Neva Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

  • 60.786,00TL46.702,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Neva Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Neva Düğün Paketi ( BAZA HEDİYE )

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Neva  Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda MDF masif malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla malzemesi ahşap olup ayakları gold renk metal malzemedendir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve krom renktedir. Masasının üst tablasında yine ahşap malzemeden olup ayakları da metaldir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir. Masa ayaklarında ve tabla kenarlarında sandalyelerle uyum sağlayacak siyah lake boya tercih edilmiştir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise krom renk metaldir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Neva Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Neva  Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık ve bazalı karyola, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  krom kulplarıyla ince detaylara sahiptir. Malzemesi MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Bu modüllerin ayakları yine krom renkte ve metal malzemedendir. Takımı tekil olarak almak için Neva Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Neva Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Neva Koltuk Takımının ayakları metal malzemedendir ve bronz rengindedir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan dikey dikiş detayları, sırt kısmında da kullanılarak tasarımda bütünlüğü sağlamıştır. Ayrıca kol kısmının kenarında çerçeve olarak devam eden bronz renkli profil ise ayaklarla uyum içerisindedir. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda 35 dansite HR sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sırttan katlamalı mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Takımın geneline hakim olan dikey dikiş detayları hem modern hem de şık koltuk takımı arayanlara hitap etmektedir. Berjeri ise ergonomik formu sayesinde oturumundaki rahatlığı ikiye katlamaktadır. Takımı tekil olarak almak için Neva Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!