Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Neva Düğün Paketi

  • 39.900,00TL32.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Neva Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Neva Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Neva  Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Konsolunda MDF masif malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla malzemesi ahşap olup ayakları gold renk metal malzemedendir. Konsol ayakları yerden yüksektir ve krom renktedir. Masasının üst tablasında yine ahşap malzemeden olup ayakları da metaldir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahiptir. Masa ayaklarında ve tabla kenarlarında sandalyelerle uyum sağlayacak siyah lake boya tercih edilmiştir. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise krom renk metaldir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz.

Neva  Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığı birinci kalite kumaş ile döşenmiştir. Uygun yatak ölçüsü 160x200 cm'dir. Gardırop 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır ve kapaklarında çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Üzerinde dekoratif  krom kulplarıyla ince detaylara sahiptir. Malzemesi MDF'dir. Takımımızın komodini ve şifonyeri yüksek ayaklı tasarlanmıştır ve yine MDF malzemedendir. Bu modüllerin ayakları yine krom renkte ve metal malzemedendir.

Berlin Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Ürünümüzün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacındandır ve alt çerçevesinde krom renktedir. Ayakları ise metal malzemeden yapılmış olup yine krom renge sahiptir. Döşemesinde ithal, silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise 35 dansite HR sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Ürünümüzde toplam 6 adet yastık vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!