Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nero Düğün Paketi

  • 24.900,00TL20.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Nero Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nero Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Nero Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Göz alıcı etkisi olan Nero yemek takımının konsolunda birinci kalite MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir ve gold çizgi detaylarına sahiptir. Konsolda mermer görünümlü üst tabla ve gold renkli dairesel kulp detayları ön plana çıkmaktadır. Konsol ayakları yüksek olduğundan temizlik açısından sizlere kolaylık sağlamaktadır. Konsol dört kapaklıdır ve eşyalarınızı kolaylıkla depolayacağınız bir hacme sahiptir. Konsol aynaları dairesel bir forma sahiptir. Aynalar de-monte olup isterseniz konsolla entegre isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Konsol ve masa ayakları tasarım olarak birbiri ile uyum içerisindedir. Sandalyelerde ithal silinebilir özellikte kumaş kullanılmıştır. Sandalyelerde ithal silinebilir kumaş kullanılmıştır. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise ahşaptır. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Tüm modüllerde kanserojen madde içermeyen E1 standartlarına uyan malzemeler kullanılmıştır.

Nero Yatak Odası Takımı bir adet altı sürgülü dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir modern görünüm bulunmaktadır. Takımımız çizilmeye karşı dayanıklı E1 standartlarında malzeme kullanılarak tasarlanmıştır. Başlıkta silinebilir özellikte tay tüyü, ithal kumaş kullanılmıştır. Sık olarak işlenmiş dikey dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutuna tekabül etmektedir. Dolap kapaklarında ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Aynaların yan tarafında ise gold şeritlerle çerçeve görünümü oluşturulmuştur. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Şifonyer, karyola ve komodinlerin ayakları siyahtır, altın yüzük formu kullanılmıştır ve takımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde 3  adet çekmece ve 1 adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımın kulplarında altın renk ve dairesel yüzük formuna yer verilmiştir. Ayrıca şifonyer ve komodin üst tablalarında siyah tonlu mermer görünümü kullanılarak siyah ve beyazın asilliği ön plana çıkarılmıştır. Şifonyer aynası dairesel formdadır ve isterseniz şifonyere isterseniz de duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Nero Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Zarif görünümü ve estetik kol tasarımı ile dikkat çeken Nero Koltuk Takımı sadeliği ve şıklığı bir araya getiriyor. Döşemesinde ithal, kolay silinebilir kumaş kullanılan koltuklarımızın oturumunda ise ekstra konforlu sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Bonel yay sistemi ile konforu daha da arttırılan ürünün üçlü koltukları yatak olabilme özelliğine sahiptir. Yüksek ayak sayesinde temizliğe kolaylık sağlayacak ürünümüzde sandık özelliği de mevcuttur. Alt çerçevesi ve ayaklarında bulunan gold detaylarıyla da takımda bütünlüğü sağlamıştır. Üründe toplam 4 adet yastık vardır ve bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!