Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Nehir Düğün Paketi

  • 43.570,00TL35.670,00TL

Zarif ve modern tasarımın bir arada bulunduğu düğün paketi Nehir Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Nehir Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Nehir Yemek Odası: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Takımın genelinde çizilmeye karşı dayanıklı kırık beyaz rengi lake boyalı MDF malzeme kullanılmıştır. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Konsol ahşap torna ayaklara sahiptir ve kırık beyaz rengindedir. Konsol dört adet kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Kapak yüzeylerinde kullanılan ahşap çıtalar ve yoğun işleme detayları ile şıklık kazandırılmıştır. Konsol aynası görsel bir ihtişama sahiptir ve de-monte olup evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır özelliğe sahiptir ve sekiz kişilik boyuta ulaşmaktadır. Masa üst tablası köşelri yuvarlatılmıştır ve kırık beyaz rengindedir. Masa ayakları tornalanmıştır ve konsol ayakları ile birebir uyum içerisimdedir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve çeşitli renk alternatiflerine sahiptir. Sandalye ayakları masif ahşap ayaktır ve üzeri kırık beyaz boyalıdır. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve bu form oturum rahatlığını arttırmaktadır. Takımı tekil olarak almak için Nehir Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Nehir Yatak Odası: Gösterişi sizlere sunan takımımızda bir adet altı kapaklı dolap, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Takımın geneline yansıtılmış şık bir görünüm bulunmaktadır. Başlıkta silinebilir özellikte gri renkte ithal kumaş kullanılmıştır. Dikiş detayları ile başlık ön plana çıkarılmıştır. Ayrıca başlığı çevreleyen gümüş renkli yansıtıcı yüzey bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklarının iki adedinde ayna fonksiyonuna yer verilmiştir. Diğer kapaklarda ise tasarım diline uygun yoğun işlemelere ve kendi renginde ahşap çıtalara yer verilmiştir. Dolabın orta kısmında bulunan dört kapak bölümü diğer iki bölüme göre yüksek olarak tasarlanıp farklılık yaratılmıştır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede depolama alanınız oldukça fazladır. Şifonyer ve komodinlerde kırık beyaz renkli ahşap torna ayaklar kullanılarak tasarımla bütünleştirilmiştir. Şifonyerde dört  adet çekmece ve bir adet kapaklı dolap vardır ve eşyalarınızı depolamanızda oldukça yardımcı olacaktır. Şifonyer, komodin ve dolap yüzeyleri aynı detayları barındırarak bütünleşmiştir. Takımı tekil olarak almak için Nehir Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Turkuaz Safir Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Bütün parçalarda silinebilir özellikte ithal parlak kumaş kullanılmıştır. Safir Koltuk Takımının ayakları ahşaptır ve işlemeli lükens ayaktır. Yüksek olarak tasarlanan ayaklar, temizlik işlerinde sizlere kolaylık sağlamaktadır. Koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Oturumunda soft sünger kullanılmış olup orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Üçlü koltuklar sabittir ve yatak olma özelliği yoktur. Oturumlarda kendinden desenli varaklı kumaş kullanılarak takımın ihtişamı ikiye katlanmıştır. Berjer ise ahşap kolçakları ile tasarımın görkemli diline eşlik etmektedir. Ergonomik formu sayesinde berjerin rahatlığını oturduğunuz andan itibaren yaşayacaksınız. Takımın geneline hakim olan şık tasarım dili, koltukların sırt kısmının üstünde kullanılan işlemeli ahşap parçalarla vurgulanmıştır. Takımı tekil olarak almak için Turkuaz Safir Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!