Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Natural Düğün Paketi

  • 26.900,00TL21.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Natural Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Natural Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Natural Yemek Odası Takımıiçeriğinde  konsol ve aynaları, yemek masası ve 6 adet sandalye vardır. Cevizin doğal dokusu ve rengi tasarımına farklı bir boyut katmaktadır. Takımın ayak detayları oldukça yüksek olması sayesinde temizlik konusunda kolaylık sağlamaktadır. Konsol ön yüzeylerinde ahşap çıtalarla birlikte kısmi aynalar kullanılmıştır. Aynı tasarım dili konsol aynalarında da devam etmektedir. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre isterseniz de duvara monte edilerek kullanılabilir. Masa açılabilir özelliktedir ve misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz boyuta ulaşmaktadır. Masa tablası altında sizler için özel bir depolama alanı mevcuttur. Kaşıklarınızı depolayabileceğiniz kaşıklık sistemi bulunmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Sandalye ayakları masa ayakları ile form olarak uyumludur ve ahşap torna ayaktır. Sandalye sırtında modernlik kazandırmak ve daha rahat bir oturum sağlamak amacıyla boşluk oluşturulmuştur.  Alt ve üst panel olarak iki parçadan tasarlanmış duvar ünitesini isteğe bağlı olarak sadece tv alt sehpası olarak kullanabilirsiniz ve takımınıza dahil edebilirsinizCeviz Yemek Odası arıyorsanız kesinlikle bu ürünü incelemelisiniz.

Natural Yatak Odası Takımı; 'nın genelinde cevizin koyu cezbedici tonunun altın detaylarla nasıl bir birliktelik içerisinde olduğunu görmekteyiz. Takımın içerisinde sürgülü dolap, şifonyer ve aynası, iki adet komodin ve başlık bulunmaktadır. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve sütlü kahve tonundadır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde altın detaylı yansıtıcı şerit kullanılmıştır. Bu şeride dikey dikiş detayları eşlik etmektedir. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Şifonyerde 3 adet çekmece ve 1 adet kapaklı dolap bulunmaktadır. Şifonyer ve komodin ayakları yerden yüksektir ve ayakların etrafı altın renkli detaylarla güçlendirilmiştir. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. İki kapak yüzeyinde de kullanılan aynalar üzerinde ahşap çıtalar kullanılmıştır. Dolap içerisinde çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir.

Pera Koltuk TakımıTakımda 3+3+1 koltuklarımız mevcuttur. Üçlüler yatak olma özelliğine sahiptir. Modern ve sade olarak tasarlanan koltuklarımızın iskeleti ise fırınlanmış gürgenden yapılarak sağlamlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ayak kısmında ise masif ahşap kullanılmıştır. Ayak uçları metal malzeme üzeri fırın boya ile üretilmiştir. Bu ayaklar temizlik işlerine kolaylık sağlaması amacıyla yerden yüksekliği sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Konforu ve şıklığı bir arada arayan müşterilerimiz için oturumunda 35 dansite HR gri sünger kullanılmıştır.  Oldukça rahat olan yumuşak süngeri kaplayan kumaşı ise kolay temizlenebilir yapıda olup leke tutmayan ithal bir kumaştır.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!