Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Narin Düğün Paketi

  • 33.900,00TL27.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Narin Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Narin Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Narin Yatak Odası Takımı bir adet gardırop, bir adet başlık, bir adet şifonyer, bir adet şifonyer aynası ve iki adet komodin bulunmaktadır. Başlığında kullanılan keten kumaş silinebilir özelliktedir ve ithaldir. Düğme detaylarıyla modern bir tasarıma sahip olan başlık takımla oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Dolap, komodin ve şifonyerde bulunan gold renk detaylar ve dekoratif desenler takımda bütünlüğü sağlamaktadır. Şifonyer ön yüzeyi ve aynası dolap ile uyum içerisinde sade şekilde tasarlanmıştır. Şifonyerde üç adet çekmece ve bir adet dolap fonksiyonu bulunmaktadır. Şifonyer ve komodinin masif ahşaptan üretilen ayakları yerden yüksektir ve gold detaylarıyla modern bir görünüme sahiptir. Ayrıca yerden yüksek tasarlanan ayaklar temizlik işlerinizde size oldukça kolaylık sağlayacaktır. Dolap kapaklıdır ve altı kapak boyutundadır. Toplam dört kapağın yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Ahşap kısımları CNC işlemelere sahip olan dolap içerisinde askılık, çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Ürünün tüm modüllerinde MDF malzeme üzeri lake boya kullanılmıştır. Çekmecelerinde ise yavaşlatıcı tandem ray kullanılan takımda çarpmaların ve hasarların önüne geçilerek takımınızı uzun süre kullanmanız hedeflenmiştir. Takımı tekil olarak almak için Narin Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Ruby Yemek Odası Takımı 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Siyahın asilliği ile gümüşün şıklığının buluştuğu modern tasarımlı takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Ritmik bir tasarıma sahip olan ayaklarında gümüş renk kullanılarak konsol kapak yüzeyinde kullanılan CNC işlemelerle bütünlük sağlanmıştır. Konsol ön kapaklarında dekoratif çizgi detayları kullanılmıştır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynası de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılabilir özelliğe sahip değildir. Masa, üst tablasında kullanılan mermer görünümü ile oldukça modern durmaktadır ve takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içinde olmasını sağlamaktadır. Masa tabla kenarlarında kullanılan gümüş rengi detaylar ve dekoratif çizgiler bütünlüğü sağlayan bir diğer artı özelliğidir. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve ithaldir. Oturumu komple ahşap olan sandalyelerin ayakları ise metal malzemedendir ve gümüş rengindedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve sırt kısmında bulunan dikey dikişlerle takımla uyum içerisindedir. Ayrıca ayaklarındaki ritmik tasarım konsol ayaklarının tekrarı niteliğindedir ve masa ayakları ile de takımdaki genel çizgiyi takip etmektedir. Sandalyelerde renk değişikliği yapabilirsiniz. Takımı tekil olarak almak için Rubby Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Aria Koltuk Takımı içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır.  Ayakları metal malzemeden yapılmış olup gold, gümüş veya krom renk seçeneklerine sahiptir. Bu detaylat kltuk yan yüzünden kol kısmına kadar doğru devam etmektedir. Döşemesinde kadife ve saten kumaş uygulanmaktadır, kolay silinebilir, leke tutmama garantilidir. Koltuklarımızın oturumunda ise 36 DNS CNC kesim soft sünger kullanılmış ve orta yumuşaklıkta olması sağlanmıştır. Oturum minderlerinin üst kısmında kullanılan kuş tüyü sünger ile oturum konforunuz en üst düzeye çıkarılmıştır. Ürünün üçlü koltukları sırt kısmında bulunan mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Ürünümüzde toplam 4 adet kırlent ve 4 adet sırt minderi vardır. Bu yastıklar silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir. Takımı tekil olarak almak için Aria Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!