Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Napoli Düğün Paketi

  • 39.070,00TL31.370,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Napoli Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Napoli Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır...

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Yıldız Yemek Odası TakımıTakımda konsol ve aynası, masa, 6 adet sandalye ve duvar ünitesinden oluşmaktadır. Takım üst yüzeylerinde mermer desen kullanılmıştır ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Konsol ön yüzeylerinde panjur detayları kullanılmıştır. 1.Sınıf Sunta-lam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir. Masa açılır özelliktedir ve sekiz kişilik hale gelmektedir. Mermer desenli yemek odası örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Yıldız Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yıldız Yatak Odası Takımı; Takım sürgülü dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takım üst yüzeylerinde panjur detayları kullanılmıştır ve çizilmeye karşı da dayanıklıdır. Şifonyer ve komodin üst yüzeylerinde çizilmeye dayanıklı mermer kaplama kullanılmıştır. Dolap sürgülüdür ve altı kapak boyutundadır. Dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Yıldız Yatak Odası'nda sizi en çok tasarımın geneline hakim olan açık rengi cezbedecektir. Modern yatak odasının öncü örneklerindendir. Takımı tekil olarak almak için Yıldız Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Napoli Koltuk Takımı; Takımda 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuk bulunmaktadır. Yağlı nubuk kumaşı ile temizliği oldukça kolay ve kullanımı çok rahattır. Kumaşının keçe desteği sayesinde anında müdahale edildiği takdirde sıvıyı geçirmeyecektir. Koltuk takımının bir adet üçlüsü kapitoneli detaylarla tasarlanmışken diğer üçlü sade ve düz bırakılmıştır. Sırttan geriye döner mekanizması ile kolaylıkla yatak olabilen özelliğe sahiptir. Ahşap malzemeye sahip siyah renkli ayakları yerden yüksek tasarlanarak size temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Heybetli ve gösterişli rahat koltuk takımı arayanlar için harika bir tasarımdır. Berjeri kapitone işçilik detaylarıyla oldukça şık görünüme sahiptir ve ergonomik yapısıyla çok da konforludur. Takımı tekil olarak almak için Napoli Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!