Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Moreno Düğün Paketi

  • 23.900,00TL19.900,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Moreno Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Moreno Düğün Paketi

Yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı vardır..Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Moreno Yatak Odası Takımı: beş kapaklı dolap, başlık, karyola, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Takımın bütününe yayılan diyagonal desenli ceviz rengi hakimdir. Ayaklarda siyah renk kullanılmıştır. Takım başlığında silinebilir özellikte ithal kumaş kullanılmıştır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Dolap kapaklıdır ve dolap içerisinde ekstra çekmece ve raf özellikleri bulunmaktadır. Dolap kapaklarında ayna fonksiyonu kullanılmıştır ve şeritsel olarak gri renkli mermer görünümlü kaplamalar bulunmaktadır. Şifonyer iki kapaklı dolaptan oluşmaktadır. Şifonyer ve komodin üst tablaları, dolap ile uyumlu gri tonda mermer görünümlü kaplamaya sahiptir. Takımı tekil olarak almak için Moreno Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Moreno Yemek Odası Takımı: konsol ve aynası, masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Takımda cevizin mermer görünümle uyumundan yararlanılmıştır. Konsol kulpları ve takım ayakları siyah renktedir. Masa ve sandalye ayakları fırınlanmış ahşaptır ve siyah renktedir. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol kapaklarında diagonal ahşap klapalar kullanılarak zarafet kazandırılmıştır. Masa açılabilir özelliktedir ve sekiz kişilik kullanıma uygun boyuttadır. Masa ve konsol üst tablasında gri renkli mermer görünümlü kaplamalar bulunmaktadır. Sandalyelerde silinebilir özellikte ithal kumal kullanılmıştır. Takımı tekil olarak almak için Moreno Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Salon Verona Koltuk Takımı: içerisinde 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet  tekli koltuk bulunmaktadır. Modern Koltuk Takımı, şık görünüşü ve kullanışlı yapısıyla çağdaş tasarımları evinize taşımaktadır. Zarif detaylar barındıran koltuk takımı, geniş oturma ve sırt bölümleriyle konforlu bir kullanım deneyimi sağlamaktadır. Bir adet üçlü koltukta kapitone işçiliği kullanılırken diğer üçlü koltuk yalın bırakılarak güçlü bir birlikteli oluşturulmuştur. Üçlü koltuğun sırt bölümünü geriye çevrilerek yatak olarak kullanılabilmektedir. Ahşap ayak ve yüksek olması da temizlik aşamasında kolaylık sağlayacaktır. Takımı tekil olarak almak için Salon Verona Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!