Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mood Düğün Paketi

  • 40.627,00TL33.970,00TL

Gösterişli yapısı ile modern tarzın en güzel örnekleri Moon Düğün Paketi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mood Düğün Paketi

Türkiye'nin her yerine kargo ve kurulum ücretsizdir

Komple Düğün Paketi mobilya olarak  içerisinde yemek odası, yatak odası ve koltuk takımı bulunmaktadır.

Moon Yatak Odası Takımı: Takım sürgülü dolap, başlık, şifonyer ve aynası, iki adet komodinden oluşmaktadır. Doğal ahşap tonunun ve siyah rengin gold detaylarla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Başlığında kullanılan kumaş silinebilir özelliktedir ve koyu gri tonundadır. Bu sayede takımın genel havasına oldukça uyumlu hale getirilmiştir. Başlık orta çerçevesinde dikey dikiş detayları kullanılmıştır. Bu da dolap, komodin ve şifonyerde bulunan ve takımda bütünlüğü sağlayan paralel ve dikey CNC kesim işlemeleriyle uyum sağlamaktadır. Uygun yatak ölçüsü 160*200 cm'dir. Şifonyer ön yüzey kapakları ve aynası dolap ile uyum içerisinde tasarlanmıştır. Ayrıca şifonyerde yaratılan boşluk sayesinde kişisel bakımınızı oturarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Şifonyer aynası ise kenarları yumuşatılmış dikdörtgen formu ile dikkat çekmektedir. Şifonyer ve komodinin ayakları yerden yüksektir ve masif ahşap malzemeye sahiptir. Ayrıca komodin ve şifonyer üst tablalarında kullanılan mermer görünüm tasarımı güçlendirmiştir. Dolap sürgülüdür ve 6 kapak boyutundadır. Toplam 3 kapak yüzeyi kadar kullanılan aynalar parçalı yapıdadır. Dolap içerisinde çekmece, askılık ve raf özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede kıyafetleriniz için oldukça bölümlemeli ve kullanışlı bir alan oluşturulmuştur. Takımı tekil olarak almak için Moon Yatak Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Moon Yemek Odası Takımı: Takımda konsol ve aynası, yemek masası, 6 adet sandalye ve tv ünitesi bulunmaktadır. Doğal ahşap tonunun ve siyah rengin gold detaylarla güçlendirildiği takımın tüm modülleri birinci sınıf MDF malzeme ile üretilmiştir. Konsol ayaklarının yüksek olması sayesinde temizlik açısından oldukça rahattır. Ahşap malzemeye sahip olan ayakların gold renk detayları vardır. Konsol kapaklarının birinde doğal ahşap tonu kullanılmıştır. Diğer kapaklarda ise paralel ve dikey CNC kesim işlemeleri bulunmaktadır. Konsol dört kapaklıdır ve depolama alanınız oldukça fazladır. Konsol aynaları ise kenarları yumuşatılmış dikdörtgen formu ile dikkat çekmektedir. Konsol aynaları de-monte olup ister konsolla entegre edilerek isterseniz de evinizin herhangi bir bölümünde duvara monte edilerek kullanılabilir. Yemek masası altı kişilik olup  açılır hale getirildiğinde sekiz kişilik olmaktadır. Masa üst tablası mermer görünümü ile oldukça modern durmaktadır ve takımın diğer modülü olan konsolla oldukça uyum içinde olmaktadır. Sandalyelerde kullanılan kumaşı silinebilir özellikte olması sayesinde kullanımı oldukça rahattır ve ithaldir. Sandalye ayakları masif ahşap malzemedendir ve siyah renktedir. Sandalye sırtı kavisli bir formdadır ve barındırdığı renklerle konsolda bulunan doğal ahşap tonunu yakalamış takımla uyum içerisinde olmuştur. Takımı tekil olarak almak için Moon Yemek Odası bağlantısı üzerine tıklayınız.

Moon Koltuk Takımı: 2 adet üçlü koltuk ve 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır. Üçlü koltuklar sırt döner mekanizması sayesinde yatak olabilme özelliğine sahiptir. Üçlü koltuğun kol kenarlarında kullanılan dikey dikiş görselliği üçlü koltukların sırt kısmında da kullanılarak tasarımı bütünleştirmiştir. Oturumu orta yumuşaktır ve 36 DNS sünger kullanılmıştır. Takımın ayakları siyah rengindedir ve kasası gürgen ahşaptır. Takımın berjeri oldukça rahattır ve dikey dikiş detayları berjer sırtında da kullanılarak tasarım bütünlüğü sağlanmıştır. Takımı tekil olarak almak için Moon Koltuk Takımı bağlantısı üzerine tıklayınız.

Diğer düğün paketlerimizi incelemek için '' Düğün Paketleri '' bağlantısı üzerine tıklayınız.

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!