Telefon Numaramız +90 (312) 3196671
 

Mono Duvar Ünitesi

  • 5.200,00TL3.900,00TL

Modern tasarımına gold renk ve mermer görünümlü kaplama ile detay kazandırılmış Mono Duvar Ünitesi HekaHome | Kurtoğlu Mobilya'da

Whatsapp Sipariş

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Mono Duvar Ünitesi

Duvar ünitesi alt ve üst iki modülden oluşmaktadır.

İNTERNETE ÖZEL KAMPANYALI FİYATTIR!

Mono Duvar Ünitesi

Siyah rengin asil görünümü ve gold rengin ışıltısı ile tasarlanmış TV Ünitesi mermer görünümlü kaplama ve dekoratif çizgiler ile detaylandırılmıştır. Evinizi siyah rengi ile şık görünüme kavuşturacak olan ünite, gold rengi ile de odanıza ışıltılı bir görünümüm sunacak. Alt ve üst modülden oluşan toplam iki parçalı Modern Duvar Ünitesi alt modülünde üç adet çekmeceye sahiptir. Duvar ünitesinin alt modülünün üst tablasında doğal mermer görünümlü kaplamaya yer verilmiştir. Dekoratif çizgiler ve gold renk CNC kesim parçalar ile zenginleştirilmiş olan alt modülün, modern tasarımlı, metal malzemeli, gold renk ayakları vardır. Ünitenin yerden yüksek olmasını sağlayan bu ayaklar, sizlere temizlik işlerinizde oldukça kolaylık sağlayacaktır. Ürünün tek parçadan oluşan üst modülünde ise iki adet kapaklı dolaba ve raf fonksiyonuna yer verilmiştir. Gold renk şerit detayı ve siyah rengi ile modern bir görünümü olan parçayı, istediğiniz duvarda ve yükseklikte kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Ürünün tüm parçaları çizilmeye dayanıklı, E1 sınıfı, MDF malzeme üzeri mat lake boyadan yapılmıştır. Duvar ünitesi aynı renk ve detaylar kullanılarak bütüncül bir tasarıma sahip olmuştur.  

Odanızda tam bir bütünlük oluşturmak isterseniz fotoğrafta gördüğünüz aynı malzeme ve renk detaylarına sahip olan orta sehpayı ünitenize dahil edebilirsiniz.

Modern Duvar Ünitesi arıyorsanız bu ürünü mutlaka incelemelisiniz.

Duvar Ünitesi: (en: 202 cm / derinlik: 48 cm / yükseklik: 40 cm)

Yorumlar

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!